email: odigospierias@gmail.com
κινητό: 693 486 8098 Τάσος

ΕΠΣ Πιερίας: Κλήρωση Γ’ Ερασιτεχνικής

επς-πιερίας
διαφήμιση

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

2023-2024 PLAY-OFF ΠΕΡΙΟΔΟΣ

Γ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

1 η αγωνιστική

1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΡΟΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

2 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ Α.Ο. ΠΑΡΑΛΙΑΣ

3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 ΑΠ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ

2 η αγωνιστική

1 ΡΟΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

2 ΑΠ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

3 Α.Ο. ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006

3 η αγωνιστική

1 ΡΟΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΠ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ

2 Α.Ο. ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

3 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006

4 η αγωνιστική

1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 ΡΟΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

3 ΑΠ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ Α.Ο. ΠΑΡΑΛΙΑΣ

5 η αγωνιστική

1 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΑΠ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ

2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

3 Α.Ο. ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΡΟΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

6 η αγωνιστική

1 ΡΟΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

2 Α.Ο. ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

3 ΑΠ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006

7 η αγωνιστική

1 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΡΟΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΠ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ

3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 Α.Ο. ΠΑΡΑΛΙΑΣ

8 η αγωνιστική

1 ΑΠ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΡΟΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ Α.Ο. ΠΑΡΑΛΙΑΣ

3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

9 η αγωνιστική

1 ΡΟΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006

2 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

3 Α.Ο. ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΠ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ

10 η αγωνιστική

1 ΑΠ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006

3 ΡΟΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α.Ο. ΠΑΡΑΛΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

2023-2024 PLAY-OUT ΠΕΡΙΟΔΟΣ

Γ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

1 η αγωνιστική

1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Β΄ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ

2 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Β΄ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

3 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Β΄ ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Β΄

4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ

2 η αγωνιστική

1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Β΄

2 ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Β΄ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

3 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Β΄

4 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

5 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Β΄

3 η αγωνιστική

1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Β΄ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Β΄

2 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Β΄ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ

3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ

4 ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Β΄ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

5 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

4 η αγωνιστική

1 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Β΄ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Β΄

2 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Β΄

3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

4 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Β΄ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

5 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

5 η αγωνιστική

1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Β΄ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

2 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Β΄

3 ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Β΄ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Β΄

4 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ

5 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ

6 η αγωνιστική

1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ

2 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Β΄ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Β΄

4 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Β΄

5 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Β΄

7 η αγωνιστική

1 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

2 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Β΄ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ

3 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Β΄

4 ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Β΄ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Β΄

5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

8 η αγωνιστική

1 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Β΄ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Β΄

2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ

3 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ

4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Β΄ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

5 ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Β΄

9 η αγωνιστική

1 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Β΄ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Β΄

3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Β΄

4 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ

5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Β΄

10 η αγωνιστική

1 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Β΄

2 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Β΄

3 ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Β΄ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Β΄

4 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ

11 η αγωνιστική

1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Β΄ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ

2 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Β΄

3 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Β΄ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ

4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

5 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Β΄

12 η αγωνιστική

1 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Β΄ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Β΄

2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Β΄

3 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

4 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Β΄

5 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

13 η αγωνιστική

1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Β΄ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Β΄

2 ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Β΄ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ

3 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ

4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Β΄

5 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

14 η αγωνιστική

1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Β΄

2 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Β΄ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

3 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Β΄ ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Β΄

4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

5 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ

15 η αγωνιστική

1 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ

2 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Β΄

3 ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Β΄ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Β΄ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

5 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Β΄

16 η αγωνιστική

1 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Β΄

3 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Β΄ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ

4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Β΄ ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Β΄

5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

17 η αγωνιστική

1 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Β΄ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Β΄

2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

3 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

4 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Β΄

5 ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Β΄

18 η αγωνιστική

1 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Β΄

2 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Β΄ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

3 ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Β΄ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ

4 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Β΄

Ειδήσεις σε ετικέτες

Σχετικά άρθρα