email: odigospierias@gmail.com
κινητό: 693 486 8098 Τάσος

ΕΠΣ Πιερίας: Κληρώσεις – Πρόγραμμα κυπέλλου – Αποτελέσματα

επς-πιερίας
διαφήμιση
ΕΠΣ Πιερίας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2022-2023

1 η αγωνιστική

Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Τ-1 Τ-2

1 10/9/2022 4:00 μμ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 – ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

2 10/9/2022 4:00 μμ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

3 10/9/2022 4:00 μμ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ

4 10/9/2022 4:00 μμ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998

5 10/9/2022 4:00 μμ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

6 11/9/2022 4:00 μμ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ

7 11/9/2022 4:00 μμ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ

8 11/9/2022 4:00 μμ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ – Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ

9 11/9/2022 4:00 μμ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

10 11/9/2022 4:00 μμ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ

11 11/9/2022 4:00 μμ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ

                                                    ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

2022-2023 ΚΑΝΟΝΙΚ ΠΕΡΙΟΔΟΣ

Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ

1 η αγωνιστική

1 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ

2 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ

3 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ

4 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ

5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

6 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΠΑΠ1998

7 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012

2 η αγωνιστική

1 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ –

2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ –

3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

4 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ –

5 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ –

6 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ –

7 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – –

ΠΑΠ1998

3 η αγωνιστική

1 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ –

2 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –

3 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

4 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ –

5 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ –

6 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 –

ΠΑΠ1998

7 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – –

4 η αγωνιστική

1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ –

2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ –

ΠΑΠ1998

3 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ –

4 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 – ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ –

5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

6 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ –

7 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – –

5 η αγωνιστική

1 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

2 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ –

ΠΑΠ1998

3 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ –

4 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 –

5 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ –

6 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ

7 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – –

6 η αγωνιστική

1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –

2 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ –

3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ –

4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ –

ΠΑΠ1998

5 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ –

6 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ –

7 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – –

7 η αγωνιστική

1 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ –

2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 –

3 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ –

ΠΑΠ1998

4 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

5 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ –

6 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ –

7 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – –

8 η αγωνιστική

1 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ –

2 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ –

3 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ –

4 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –

5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

ΠΑΠ1998

6 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ –

7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – –

9 η αγωνιστική

1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ –

ΠΑΠ1998

2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ –

3 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ –

4 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ –

5 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ –

6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 –

7 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – –

10 η αγωνιστική

1 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ –

2 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –

3 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

4 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ –

5 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 –

6 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ –

ΠΑΠ1998

7 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – –

11 η αγωνιστική

1 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ –

ΠΑΠ1998

2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ –

3 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ –

4 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –

5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ –

6 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 – Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ –

7 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – –

Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ

12 η αγωνιστική

1 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ –

3 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ –

ΠΑΠ1998

4 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ –

5 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 –

6 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ –

7 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – –

13 η αγωνιστική

1 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –

2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ –

3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ –

ΠΑΠ1998

4 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ –

5 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ –

6 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

7 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – –

14 η αγωνιστική

1 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

2 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ –

3 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ –

4 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ –

5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ –

6 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ –

ΠΑΠ1998

7 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 – –

15 η αγωνιστική

1 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 –

2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ –

3 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

4 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –

5 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ –

6 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ –

7 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – –

ΠΑΠ1998

16 η αγωνιστική

1 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ –

2 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ –

3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ –

4 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ –

6 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ –

ΠΑΠ1998

7 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – –

17 η αγωνιστική

1 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

2 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ –

ΠΑΠ1998

3 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –

4 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 –

5 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ –

6 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ –

7 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – –

18 η αγωνιστική

Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ

1 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ –

2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ –

ΠΑΠ1998

3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ –

4 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ –

5 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ –

6 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –

7 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – –

19 η αγωνιστική

1 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ –

2 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 –

3 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ –

4 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ –

ΠΑΠ1998

5 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ –

6 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

7 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – –

20 η αγωνιστική

1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –

2 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ –

ΠΑΠ1998

4 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ –

5 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ –

6 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ –

7 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – –

21 η αγωνιστική

1 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ –

2 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ –

3 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ –

4 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ –

ΠΑΠ1998

6 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 –

7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – –

22 η αγωνιστική

1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ –

ΠΑΠ1998

2 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

3 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –

4 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ –

5 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ –

6 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ –

7 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – –

23 η αγωνιστική

1 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ –

2 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ –

3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ –

4 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ –

5 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 – ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ –

ΠΑΠ1998

7 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – –

24 η αγωνιστική

1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

ΠΑΠ1998

Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ

2 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ –

3 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ –

4 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ –

5 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

6 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 –

7 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – –

25 η αγωνιστική

1 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ –

2 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ – Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ –

ΠΑΠ1998

4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ –

5 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ –

6 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ –

7 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – –

26 η αγωνιστική

1 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 –

2 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ –

3 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ –

ΠΑΠ1998

4 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

5 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ –

6 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ –

7 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ – –

                                            ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

2022-2023 ΚΑΝΟΝΙΚ ΠΕΡΙΟΔΟΣ

Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ

1 η αγωνιστική

1 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ –

2 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ –

3 Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ –

4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 –

5 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ –

6 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – –

2 η αγωνιστική

1 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ –

2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ –

4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ –

5 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ –

6 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ – –

3 η αγωνιστική

1 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ –

2 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 –

3 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ –

4 Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

5 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ –

6 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – –

4 η αγωνιστική

1 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ –

2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ –

3 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ – Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ –

4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ –

5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 –

6 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – –

5 η αγωνιστική

1 Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ –

2 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ –

3 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

4 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ –

5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ –

6 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 – –

6 η αγωνιστική

1 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 –

2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ –

3 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ –

Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ

4 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ –

5 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ –

6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ – –

7 η αγωνιστική

1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ –

2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 – ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ –

3 Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ –

4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ –

5 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ –

6 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – –

8 η αγωνιστική

1 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ –

2 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ –

3 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 –

4 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ –

5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ –

6 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – –

9 η αγωνιστική

1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ –

2 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ –

3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ –

4 Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ –

5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ –

6 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – –

10 η αγωνιστική

1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 – Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ –

2 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ –

3 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ –

4 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

5 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ –

6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – –

11 η αγωνιστική

1 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ –

2 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ –

3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 –

4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ –

5 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ –

6 Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – –

12 η αγωνιστική

1 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ –

2 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ –

3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ – Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ –

4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ –

6 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – –

13 η αγωνιστική

1 Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ –

2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ –

3 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 –

Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ

4 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ –

5 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ –

6 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ – –

14 η αγωνιστική

1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ –

2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ –

3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ –

4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ –

5 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ –

6 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – –

15 η αγωνιστική

1 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ –

2 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ –

3 Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ –

4 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ –

6 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – –

16 η αγωνιστική

1 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ –

2 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ –

3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ –

4 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ –

5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ –

6 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 – –

17 η αγωνιστική

1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ –

2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

3 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ –

4 Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ –

5 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ –

6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ – –

18 η αγωνιστική

1 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ –

2 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 –

3 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ –

4 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ –

5 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ –

6 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – –

19 η αγωνιστική

1 Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ –

2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ –

3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ –

4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ –

5 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

6 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – –

20 η αγωνιστική

1 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ –

2 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ –

3 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 –

Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ

4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ –

5 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

6 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – –

21 η αγωνιστική

1 Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 –

2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ –

3 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ –

4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ –

5 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ –

6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – –

22 η αγωνιστική

1 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ –

2 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ –

3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ –

4 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ –

5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ –

6 Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – –

Ειδήσεις σε ετικέτες

Η ειδική συνεδρίαση Δ.Κατερίνης μετατράπηκε σε απολογία Κουκοδήμου
Μαγική βραδιά με την Χαρά Βέρρα και τον Γιώργο Βελισσάρη στην Νέα Έφεσο

Σχετικά άρθρα