Ορισμός Διαιτητών

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                  Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                                ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  24-10-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΠ.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ15:30ΜΕΓΑΣΠΛΟΣΚΑΣΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣΦΙΡΙΝΙΔΗΣΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ«»ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝ.ΜΗΝΟΥΔΗΣΠΑΡΟΥΣΗΣ ΓΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΒ  Δ.Α.Κ.«»ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΡ.ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΔΗΜΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ ΓΕΩΛΕΦΑΣΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ«»ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣΚΥΡΙΑΚΟΥΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣΖΑΝΕΤΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΠΛΑΤΑΜΩΝΑ«»ΒΡΕΣΚΑΣΒΡΟΥΖΟΣΜΠΟΥΛΟΥΜΗ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝΚΟΡΙΝΟΥ«»ΓΙΑΜΟΥΖΗΣΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣΠΑΤΡΗ ΑΙΚ ΡΟΥΜΕΛΗΣ
Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΓ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ«»ΝΙΚΟΛΙΤΣΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
 
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                  Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                                 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  24-10-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ15:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.ΛΑΦΑΤΖΗΣΓΕΡΜΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                  Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                                 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  25-10-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΚΑΔ. ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ11:30ΒΡΕΣΚΑΣΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣΠΑΤΡΗ ΑΙΚ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥΑΛΩΝΙΩΝ«»ΚΡΟΜΜΥΔΑΣΑΒΡΑΜΙΔΗΣΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Π.ΦΙΡΙΝΙΔΗΣΛΑΙΟΣ
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣΣΕΒΑΣΤΗΣ«»ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣΣΚΟΥΜΠΑΣ ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ«»ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΡ.ΚΩΤΟΥΛΑΣΚΟΥΡΙΝΙΩΤΗ ΚΟΡΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣΖΗΣΙΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ3-0 ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ      
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                                ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  25-10-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝΑ.ΑΓΙΑΝΝΗ15:00ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΔΗΜΣΤΥΛΟΣΦΙΡΙΝΙΔΗΣΤΖΑΚΝΑΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ«»ΜΕΓΑΣΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ«»ΛΑΦΑΤΖΗΣΠΛΟΣΚΑΣΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣΚΩΤΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣΙ. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ«»ΒΡΕΣΚΑΣΚΡΟΜΜΥΔΑΣΡΕΤΣΙΔΗΣ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥΓ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ«»ΝΙΚΟΛΙΤΣΓΙΑΜΟΥΖΗΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣΙ. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ«»ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣΦΩΤΙΑΔΟΥΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 22-10-2020
ΣΑΒΒΑΤΟΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ, ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ, ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣ, ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ ΠΑΝΟ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ, ΜΕΓΑΣ, ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ, ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΔΗΜ, ΠΛΟΣΚΑΣΤΑ ΜΕΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ, ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤ, ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ, ΓΕΡΜΑΝΟΣ, ΚΩΤΟΥΛΑΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.ΑΠΟΦΑΣΗ