Στην Κατερίνη και στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πιερίας σήμερα 10-10-2019 ημέρα Πέμπτη και ώρα 15:00 συνήλθε σε συνεδρίαση η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Πιερίας που αποτελείται από τους  Ευθυμιάδη Δαμιανό Πρόεδρο, Λέφα Γρηγόριο Αναπληρωτή Πρόεδρο και Καραμπούλα Χρήστο  μέλος, με θέμα τον ορισμό διαιτητών και βοηθών διαιτητού για τους αγώνες Κυπέλλου της Ε.Π.Σ. Πιερίας που θα πραγματοποιηθούν  την 12 & 13-10-2019. Μετά από διαλογική συζήτηση αποφασίσθηκε ομόφωνα ο ορισμός των διαιτητών και βοηθών διαιτητού όπως αναγράφεται παρακάτω. 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 12-10-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ16:00ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Γ.ΤΣΙΚΛΙΤΑΡΗ  ΒΑΣ.ΣΑΛΤΣΙΔΗΣΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥΘ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ16:00ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.ΦΩΤΙΑΔΟΥΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ16:00ΒΡΕΣΚΑΣΒΡΟΥΖΟΣΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΛ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ16:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΔΗΜΚΟΥΚΟΒΙΤΗΣΛΕΦΑΣΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΙ. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ16:00ΝΙΚΟΛΙΤΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ
Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΘ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ16:00ΜΕΓΑΣΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣΦΙΡΙΝΙΔΗΣΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗΝ.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ16:00ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΚΥΡΙΑΚΟΥΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣΜΑΒΙΝΗΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 12-10-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-ΒΑ.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΚΑΡΙΤΣΑΣ16:00ΛΑΦΑΤΖΗΣΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ  Γ.ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΕΞΟΧΗΣ16:00ΣΕΣΕΝΤΟΣΠΑΤΡΗΣ ΔΙΟΝΜΠΟΥΛΟΥΜΗ ΙΩΑΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΖΑΝΕΤΑΣ
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΝ. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ16:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣΠΑΤΡΗ ΑΙΚ.ΓΚΟΛΕΜΑΣ 
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ12:00ΣΕΣΕΝΤΟΣΝΙΚΟΛΙΤΣΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣΚΥΦΟΣΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑ.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥΚΑΛΛΙΘΕΑΣ16:00ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣ
ΛΑΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝΝ.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ16:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣΚΥΡΙΑΚΟΥΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣΤΥΣΑΟΥΣΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ16:00ΝΤΑΜΠΩΣΗΣΤΣΙΚΛΙΤΑΡΗ  ΒΑΣ.ΘΕΟΔΩΡΟΥΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΓ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ16:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΚΟΡΙΝΙΩΤΗ ΣΤΥΛΟΣΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗΙ. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ16:00ΝΙΚΟΛΙΤΣΣΕΣΕΝΤΟΣΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝΛΙΤΟΧΩΡΟΥ16:00ΜΕΓΑΣΧΑΛΚΙΔΗΣ  ΒΑΣ.ΛΕΦΑΜΑΒΙΝΗΣΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝΠ.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣΑΛΩΝΙΩΝ16:00ΒΡΟΥΖΟΣΣΑΛΤΣΙΔΗΣΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΚΑΡΑΝΤΣΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ16:00ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΡΠΑΤΣΑΣΦΙΡΙΝΙΔΗΣΖΗΣΙΟΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 
ΚΑΤΕΡΙΝΗ 10-10-2019
ΣΑΒΒΑΤΟΘΕΟΔΩΡΟΥ-ΚΩΤΟΥΛΑΣ-ΛΕΦΑ-ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗ.-ΠΑΤΣΑΣ-ΣΤΥΛΟΣ-ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ.Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ


ΤΑ ΜΕΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΜΠΑΤΣΑΡΑΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.- ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ. – ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣΑΠΟΦΑΣΗ