email: odigospierias@gmail.com
κινητό: 693 486 8098 Τάσος

ΕΠΣ Πιερίας: Υποδομές 2022 – Πρόγραμμα αγώνων 14ης & 15ης Μαΐου

διαφήμιση

ΕΠΣ Πιερίας: Υποδομές 2022 – Πρόγραμμα αγώνων 14ης & 15ης Μαΐου

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2022 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 14ΗΣ & 15ΗΣ ΜΑΪΟΥ 2022

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 ή 6 vs 6 / 2 X 20’                                                       ΣΑΒΒΑΤΟ 14-05-2022      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012ΕΝΩΣΙΑΚΟ14-05-202210:30
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1ΕΝΩΣΙΑΚΟ14-05-202211:30
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ14-05-202212:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 ή 8 vs 8 / 2 X 25’                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ 14-05-2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ14-05-202210:00
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ14-05-202211:00
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ14-05-202212:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’                                                                   ΣΑΒΒΑΤΟ 14-05-2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2ΕΝΩΣΙΑΚΟ14-05-202210:00
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2ΕΝΩΣΙΑΚΟ14-05-202211:15
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ14-05-202212:30
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1ΕΝΩΣΙΑΚΟ14-05-202212:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’                                                                   ΣΑΒΒΑΤΟ 14-05-2022       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FCΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ14-05-202210:00 
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ14-05-202211:15 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / vs 5 ή 6 vs 6 / 2 X 20’                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 15-05-2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -1ΕΝΩΣΙΑΚΟ15-05-202211:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -2ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ15-05-202212:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 ή 8 vs 8 / 2 X 25’                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ 15-05-2022   

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -1ΓΙΩΤΣΑ15-05-202210:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΓΙΩΤΣΑ15-05-202210:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’                                                                   ΚΥΡΙΑΚΗ 15-05-2022   

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -2ΓΙΩΤΣΑ15-05-202211:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -1ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΓΙΩΤΣΑ15-05-202212:45


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: 
Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’                                                                   ΚΥΡΙΑΚΗ 15-05-2022  

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ15-05-202211:00 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ15-05-202212:15 

*** Στις κατηγορίες Κ-8, Κ-10 και Κ-12 τον αγώνα διευθύνουν οι προπονητές (μέχρι νεωτέρας, για την Κ-12).

*** Την κατηγορία Κ-14, διευθύνουν διαιτητές της ΕΠΣ. Η γηπεδούχος ομάδα (εκείνη η οποία αναφέρεται πρώτη), καταβάλει πριν την έναρξη του αγώνα, την αμοιβή του Διαιτητή. Συντάσεται Φύλλο Αγώνος.
*** Οι προπονητές όλων των τμημάτων, ή και οι εκπρόσωποι των Σωματείων, είναι υπεύθυνοι και θα πρέπει να διαθέτουν ανα πάσα στιγμή προς έλεγχο, τα απαραίτητα έγγραφα για την κατάσταση υγείας των παιδιών που αγωνίζονται.

Ειδήσεις σε ετικέτες

Τελευταία Άρθρα

Σχετικά άρθρα