ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 25-01-2020               

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ25/01/2010:00ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ25/01/2010:50ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ25/01/2011:40ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥΑ.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ25/01/2012:30ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΩ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’               ΣΑΒΒΑΤΟ 25-01-2020 

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ25/01/2010:00ΣΤΥΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ25/01/2011:00ΣΤΥΛΟΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 4ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ25/01/2012:00ΣΤΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ25/01/2013:00ΣΤΥΛΟΣ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ, ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 25-01-2020   

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – 1ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΕΝΩΣΙΑΚΟ25/01/2009:00ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΑ.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ25/01/2010:10ΚΩΤΟΥΛΑΣ
AΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ25/01/2011:20ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ25/01/2012:30ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ25/01/2013:40ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣΔΙΑΣ ΔΙΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ25/01/2013:40ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ       

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 25-01-2020     

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ25/01/2009:00ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ25/01/2010:10ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΕΝΩΣΙΑΚΟ25/01/2011:20ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 ΕΝΩΣΙΑΚΟ25/01/2012:30ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΡΕΠΩ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤEΡΙΝΗΣ, ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ,              ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ    

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’          ΣΑΒΒΑΤΟ 25-01-2020 

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΛΙΤΟΧΩΡΟΥ25/01/2010:30ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΣΒΟΡΩΝΟΥ25/01/2010:30ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ  Γ.
ΡΕΠΩ: ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
  • ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ-14 (11 vs 11) ΚΑΙ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ (ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ.

  • ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
    ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
    ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.

  • ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.

  • ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ. 
  • ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 25 & 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020  

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’                ΚΥΡΙΑΚΗ 26-01-2020      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ26/01/2011:00ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ – 1  ΕΝΩΣΙΑΚΟ26/01/2012:00ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ – 2ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ26/01/2013:00ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’             ΚΥΡΙΑΚΗ 26-01-2020 

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ26/01/2010:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Χ.
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΓΙΩΤΣΑ26/01/2010:00ΧΑΛΚΙΔΗΣ  Β.
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ26/01/2011:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Χ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΓΙΩΤΣΑ26/01/2011:00ΧΑΛΚΙΔΗΣ  Β.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ26/01/2012:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Χ.
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1ΓΙΩΤΣΑ26/01/2012:00ΧΑΛΚΙΔΗΣ  Β.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ26/01/2013:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Χ.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2ΓΙΩΤΣΑ26/01/2013:00ΧΑΛΚΙΔΗΣ  Β.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’              ΚΥΡΙΑΚΗ 26-01-2020     

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – 2Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣΕΝΩΣΙΑΚΟ26/01/2009:20ΑΝΔΡΕΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣΕΝΩΣΙΑΚΟ26/01/2009:20ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ26/01/2010:30ΑΝΔΡΕΟΥ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ26/01/2011:40ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ26/01/2011:40ΑΝΔΡΕΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΕΝΩΣΙΑΚΟ26/01/2012:50ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ26/01/2012:50ΑΝΔΡΕΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’              ΚΥΡΙΑΚΗ 26-01-2020      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ26/01/2010:30ΓΚΟΛΕΜΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 11 vs 11 / 2 X 35’         ΚΥΡΙΑΚΗ 26-01-2020       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ26/01/2011:00ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ26/01/2011:00ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’         ΚΥΡΙΑΚΗ 26-01-2020       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FCΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ26/01/2010:30  ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ26/01/2012:30ΝΙΚΟΛΙΤΣ

  • ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ-14 (11 vs 11) ΚΑΙ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ (ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ.

  • ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
    ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
    ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.

  • ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.

  • ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ. 
  • ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.