Στην Νέα Έφεσο και στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πιερίας σήμερα 08-10-2020 ημέρα Πέμπτη και ώρα 15:00 συνήλθε σε συνεδρίαση η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Πιερίας που αποτελείται από τους  Ευθυμιάδη Δαμιανό Πρόεδρο, Λέφα Γρηγόριο Αναπληρωτή Πρόεδρο και Καραμπούλα Χρήστο  μέλος, με θέμα τον ορισμό διαιτητών και βοηθών διαιτητού για τους αγώνες Κυπέλλου της Ε.Π.Σ. Πιερίας που θα πραγματοποιηθούν  την 10 & 11-10-2020.  Μετά από διαλογική συζήτηση αποφασίσθηκε ομόφωνα ο ορισμός των διαιτητών και βοηθών διαιτητού όπως αναγράφεται παρακάτω. 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  10-10-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΒ  Δ.Α.Κ.16:00ΒΡΕΣΚΑΣΒΡΟΥΖΟΣΚΥΡΙΑΚΟΥΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ«»ΝΙΚΟΛΙΤΣΠΑΡΟΥΣΗΣΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ  Δ.ΖΗΣΙΟΣ
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝΚΙΤΡΟΥΣ«»ΓΙΑΜΟΥΖΗΣΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ  Γ.ΑΒΡΑΜΙΔΗΣΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ 
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ«»ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ  Β.ΛΕΦΑΣΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΛ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ«»ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΠΛΟΣΚΑΣΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΚΟΡΙΝΟΥ«»ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  Α.ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣΦΩΤΙΑΔΟΥΤΖΙΑΤΖΙΟΥ
Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥΑ.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΓ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ«»ΜΕΓΑΣΜΗΝΟΥΔΗΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣΦΙΡΙΝΙΔΗΣΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  11-10-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.ΕΞΟΧΗΣ11:30ΓΙΑΜΟΥΖΗΣΧΑΛΚΙΔΗΣ  ΣΤ.ΡΕΤΣΙΔΗΣΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΚΑΔ. ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ«»ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  Α.ΠΑΤΡΗ  ΑΙΚ.ΜΠΟΥΛΟΥΜΗΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣΖΗΣΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ«»ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΓΕΡΜΑΝΟΣΜΠΑΤΣΑΡΑΣΡΟΥΜΕΛΗΣ
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥΣΕΒΑΣΤΗΣ«»ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΚΩΤΟΥΛΑΣΚΟΥΡΙΝΙΩΤΗ   ΚΟΡ.ΖΑΝΕΤΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ«»ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΝΙΚΟΛΙΤΣΚΡΟΜΜΥΔΑΣΦΙΡΙΝΙΔΗΣΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ3-0 ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  11-10-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣΛΟΦΟΥ16:00ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ    Α.ΠΑΤΡΗ  ΑΙΚΧΑΛΚΙΔΗΣ   Β.ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣΑ.ΑΓΙΑΝΝΗ«»ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΦΩΤΕΙΝΩΝ«»ΝΙΚΟΛΙΤΣΣΤΥΛΟΣΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ  Π.ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΙ. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ«»ΒΡΕΣΚΑΣΠΛΟΣΚΑΣΦΩΤΙΑΔΟΥΤΖΙΑΤΖΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΙ. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ«»ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ   Β.ΣΚΟΥΜΠΑΣΚΑΡΑΜΠΟΎΛΑΣΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ«»ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΚΥΡΙΑΚΟΥΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣΦΙΡΙΝΙΔΗΣΛΑΙΟΣ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 08-10-2020
ΣΑΒΒΑΤΟΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΕΡΜΑΝΟΣ – ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ – ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ.Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ  Β.  –  ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ  Δ.  –  ΦΩΤΙΑΔΟΥ – ΣΚΟΥΜΠΑΣ – ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ –ΤΑ ΜΕΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ – ΓΕΡΜΑΝΟΣ – ΡΕΤΣΙΔΗΣ – ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ – ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ.ΑΠΟΦΑΣΗ