Στην Νέα Έφεσο και στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πιερίας σήμερα  21-11-2019 ημέρα Πέμπτη και ώρα 15:00 συνήλθε σε συνεδρίαση η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Πιερίας που αποτελείται από τους  Ευθυμιάδη Δαμιανό Πρόεδρο, Λέφα Γρηγόριο Αναπληρωτή Πρόεδρο και Καραμπούλα Χρήστο  μέλος, με θέμα τον ορισμό διαιτητών και βοηθών διαιτητού για τους αγώνες πρωταθλήματος  της Ε.Π.Σ. Πιερίας που θα πραγματοποιηθούν την 23 & 24-11-2019. Μετά από διαλογική συζήτηση αποφασίσθηκε ομόφωνα ο ορισμός των διαιτητών και βοηθών διαιτητού όπως αναγράφεται παρακάτω. 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 23-11-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΑ.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΝ.ΠΟΡΩΝ15:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ15:00ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣΓΚΟΛΕΜΑΣΜΑΒΙΝΗΣΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΓ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥΙ. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ15:00ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΜΗΝΟΥΔΗΣΚΟΥΚΙΩΤΗΣΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ15:00ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΤΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ  Β.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Γ.ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ ΛΑΙΟΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗΠ.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ15:00ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣΜΠΟΥΛΟΥΜΗ 
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΚΟΡΙΝΟΥ15:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Χ.ΛΕΦΑΣΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΣΒΟΡΩΝΟΥ15:00ΚΡΟΜΜΥΔΑΣΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 23-11-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΚ.ΜΗΛΙΑΣ15:00ΝΤΑΜΠΩΣΗΣΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΧΑΛΚΙΔΗΣ  Β.ΦΙΡΙΝΙΔΗΣΜΑΚΡΙΔΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΦΩΤΕΙΝΩΝ15:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ   Δ.ΣΤΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝΛΙΤΟΧΩΡΟΥ15:00ΣΕΣΕΝΤΟΣΓΕΡΜΑΝΟΣΑΝΔΡΕΟΥΚΥΦΟΣΖΗΣΙΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 24-11-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣΑ.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥΝ.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ11:30ΚΡΟΜΜΥΔΑΣΠΛΟΣΚΑΣΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ   Γ.ΛΕΦΑΣΤΖΙΑΤΖΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΝΩΣΙΑΚΟ15:00ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥΠΛΟΣΚΑΣΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ15:00ΜΕΓΑΣΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣΚΩΤΟΥΛΑΣΛΕΦΑΣΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ15:00ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥΠΑΤΡΗ ΑΙΚ..ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   Χ.ΚΥΦΟΣΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝΒΡΥΑΣ15:00ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΘΕΟΔΩΡΟΥΠΑΤΣΑΣΦΙΡΙΝΙΔΗΣΖΑΝΕΤΑΣ
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥΚΙΤΡΟΥΣ15:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣΛΕΦΑΜΑΒΙΝΗΣΤΣΑΚΝΑΚΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 24-11-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ11:30ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ    Γ.ΜΠΟΥΛΟΥΜΗΦΙΡΙΝΙΔΗΣΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΑ.Ε. ΚΟΥΚΟΥΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ15:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΣΑΛΤΣΙΔΗΣΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΚΑΡΑΙΣΚΟΣ
ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑ.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-ΒΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ15:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 
ΚΑΤΕΡΙΝΗ 21-11-2019
ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΕΣΚΑΣ –  ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ. – ΘΕΟΔΩΡΟΥ  – ΠΑΤΣΑΣ – ΚΩΤΟΥΛΑΣ.Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ


ΤΑ ΜΕΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΝΤΑΜΠΩΣΗΣ – ΚΥΡΙΑΚΟΥ – ΣΤΥΛΟΣ – ΑΝΔΡΕΟΥ – ΓΕΡΜΑΝΟΣ  – ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β.ΑΠΟΦΑΣΗ