Στην Νέα Έφεσο και στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πιερίας σήμερα  02-01-2020  ημέρα Πέμπτη και ώρα 15:00 συνήλθε σε συνεδρίαση η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Πιερίας που αποτελείται από τους  Ευθυμιάδη Δαμιανό Πρόεδρο, Λέφα Γρηγόριο Αναπληρωτή Πρόεδρο και Καραμπούλα Χρήστο  μέλος, με θέμα τον ορισμό διαιτητών και βοηθών διαιτητού για τους αγώνες πρωταθλήματος  της Ε.Π.Σ. Πιερίας που θα πραγματοποιηθούν την 04 & 05-01-2020. Μετά από διαλογική συζήτηση αποφασίσθηκε ομόφωνα ο ορισμός των διαιτητών και βοηθών διαιτητού όπως αναγράφεται παρακάτω. 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 04-01-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ





ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥΚΙΤΡΟΥΣ15:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣΚΟΡΙΝΙΩΤΗΦΙΡΙΝΙΔΗΣΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝΑ.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ15:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ  Β.
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗΒΡΟΝΤΟΥΣ15:00ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣΠΑΤΡΗ  ΑΙΚΛΕΦΑΣΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ15:00ΝΙΚΟΛΙΤΣΣΑΛΤΣΙΔΗΣΣΤΥΛΟΣ
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ15:00ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  Α.ΜΗΝΟΥΔΗΣΦΩΤΙΑΔΟΥΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣΙ. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ15:00ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΠΛΟΣΚΑΣΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 04-01-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-ΒΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ





ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΠ.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣΛΙΤΟΧΩΡΟΥ15:00ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣΚΥΡΙΑΚΟΥΜΠΑΤΣΑΡΑΣΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣΖΗΣΙΟΣ
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΣΕΒΑΣΤΗΣ15:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣΚΟΥΚΙΩΤΗΣΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 05-01-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ12:00ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥΜΗΝΟΥΔΗΣΦΩΤΙΑΔΟΥΛΕΦΑΣΚΑΡΑΙΣΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΣΒΟΡΩΝΟΥ15:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ   Β.ΧΑΛΚΙΔΗΣ  Β.ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΓ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥΘ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ15:00ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.ΠΛΟΣΚΑΣΜΠΟΥΛΟΥΜΗ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΘ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ15:00ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣΚΟΡΙΝΙΩΤΗΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣΛΕΦΑΣΛΑΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΝ.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ15:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣΛΕΦΑ
ΖΗΣΙΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ15:00ΝΙΚΟΛΙΤΣΠΑΤΡΗ  ΑΙΚ.ΑΝΔΡΕΟΥ
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗΚΟΡΙΝΟΥ17:30ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥΜΗΝΟΥΔΗΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣΦΙΡΙΝΙΔΗΣΤΖΙΑΤΖΙΟΥ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  05-01-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΦΩΤΕΙΝΩΝ12:00ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΠΑΤΣΑΣΓΕΡΜΑΝΟΣ
ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ15:00ΜΕΓΑΣΚΥΡΙΑΚΟΥΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣΚΩΤΟΥΛΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΑΛΩΝΙΩΝ15:00ΝΤΑΜΠΩΣΗΣΓΙΑΜΟΥΖΗΣΧΑΛΚΙΔΗΣ  ΣΤ.ΦΙΡΙΝΙΔΗΣΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 
ΚΑΤΕΡΙΝΗ 02-01-2020
ΣΑΒΒΑΤΟΛΑΦΑΤΖΗΣ – ΓΕΡΜΑΝΟΣ – ΧΑΛΚΙΔΗΣ  Β. – ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤ. – ΠΑΤΣΑΣ.Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ


ΤΑ ΜΕΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΛΑΦΑΤΖΗΣ – ΣΕΣΕΝΤΟΣ –  ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ – ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ  Γ.ΑΠΟΦΑΣΗ