Στην Νέα Έφεσο και στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πιερίας σήμερα  09-01-2020  ημέρα Πέμπτη και ώρα 15:00 συνήλθε σε συνεδρίαση η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Πιερίας που αποτελείται από τους  Ευθυμιάδη Δαμιανό Πρόεδρο, Λέφα Γρηγόριο Αναπληρωτή Πρόεδρο και Καραμπούλα Χρήστο  μέλος, με θέμα τον ορισμό διαιτητών και βοηθών διαιτητού για τους αγώνες πρωταθλήματος  της Ε.Π.Σ. Πιερίας που θα πραγματοποιηθούν την 11 & 12-01-2020. Μετά από διαλογική συζήτηση αποφασίσθηκε ομόφωνα ο ορισμός των διαιτητών και βοηθών διαιτητού όπως αναγράφεται παρακάτω. 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 11-01-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ





ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017Α.ΑΓΙΑΝΝΗ15:00ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  Γ.ΚΥΡΙΑΚΟΥΓΚΟΛΕΜΑΣΛΕΦΑΣΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΒΡΥΑΣ15:00ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ  Δ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Χ.ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝΒΡΟΝΤΟΥΣ15:00ΒΡΕΣΚΑΣΦΩΤΑΔΟΥΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΓ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ15:00ΚΡΟΜΜΥΔΑΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.ΛΕΦΑ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ15:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣΠΛΟΣΚΑΣΦΙΡΙΝΙΔΗΣΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ15:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ  Β.ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 11-01-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΑ.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-ΒΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ





ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΦΩΤΕΙΝΩΝ15:00ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ  ΓΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝΚ.ΜΗΛΙΑΣ15:00ΝΙΚΟΛΙΤΣΚΟΥΚΙΩΤΗΣΚΩΤΟΥΛΑΣΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΑ.Ε. ΚΟΥΚΟΥΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ15:00ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣΜΠΟΥΛΟΥΜΗΑΝΔΡΕΟΥΝΤΑΜΠΩΣΗΣΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 12-01-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ12:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣΒΡΟΥΖΟΣΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΚ.ΑΓΙΑΝΝΗ15:00ΝΙΚΟΛΙΤΣΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣΚΟΡΙΝΙΩΤΗΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΛΑΙΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΑ.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΒ  Δ.Α.Κ.15:00ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΘΕΟΔΩΡΟΥΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣΤΖΙΑΤΖΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΝ.ΠΟΡΩΝ15:00ΜΕΓΑΣΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣΣΑΛΤΣΙΔΗΣ
ΚΩΤΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΠ.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ15:00ΛΑΦΑΤΖΗΣΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣΓΕΡΜΑΝΟΣΜΑΒΙΝΗΣΖΗΣΙΟΣ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΛ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ15:00ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥΜΗΝΟΥΔΗΣΠΑΤΡΗ ΑΙΚ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥΚΟΡΙΝΟΥ15:00ΝΤΑΜΠΩΣΗΣΒΡΟΥΖΟΣΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 12-01-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ11:30ΓΙΑΜΟΥΖΗΣΠΛΟΣΚΑΣΧΑΛΚΙΔΗΣ  Β.
ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ
ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥΠ.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ15:00ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤ.ΣΤΥΛΟΣ
ΜΑΚΡΙΔΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 
ΚΑΤΕΡΙΝΗ 09-01-2020
ΣΑΒΒΑΤΟΛΑΦΑΤΖΗΣ – ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ – ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ –  ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.- ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ – ΜΗΝΟΥΔΗΣ –  ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ – ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ.- ΓΕΡΜΑΝΟΣΟ ΠΡΟΕΔΡΟΣ


ΤΑ ΜΕΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΚΡΟΜΜΥΔΑΣ  – ΠΑΤΣΑΣ –   ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΥΡΙΑΚΟΥ  – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. –  ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ. ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ.ΑΠΟΦΑΣΗ