Στην Νέα Έφεσο και στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πιερίας σήμερα  23-01-2020  ημέρα Πέμπτη και ώρα 15:00 συνήλθε σε συνεδρίαση η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Πιερίας που αποτελείται από τους  Ευθυμιάδη Δαμιανό Πρόεδρο, Λέφα Γρηγόριο Αναπληρωτή Πρόεδρο και Καραμπούλα Χρήστο  μέλος, με θέμα τον ορισμό διαιτητών και βοηθών διαιτητού για τους αγώνες πρωταθλήματος  της Ε.Π.Σ. Πιερίας που θα πραγματοποιηθούν την 25 & 26-01-2020. Μετά από διαλογική συζήτηση αποφασίσθηκε ομόφωνα ο ορισμός των διαιτητών και βοηθών διαιτητού όπως αναγράφεται παρακάτω. 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 25-01-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ





Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ15:00ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ   Α.ΠΛΟΣΚΑΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Γ.
ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ15:00ΦΩΤΙΑΔΗΣΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΜΑΚΡΙΔΗΣ
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΚΙΤΡΟΥΣ15:00ΝΤΑΜΠΩΣΗΣΓΙΑΜΟΥΖΗΣΛΕΦΑΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ15:00ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥΦΩΤΙΑΔΟΥΚΥΡΙΑΚΟΥΦΙΡΙΝΙΔΗΣΖΗΣΙΟΣ
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΒΡΟΝΤΟΥΣ15:00ΛΑΦΑΤΖΗΣΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ  Δ.ΛΕΦΑΣΚΑΡΑΙΣΚΟΣ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΑ.ΑΓΙΑΝΝΗ15:00ΜΕΓΑΣΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣΒΡΟΥΖΟΣΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣΤΖΙΑΤΖΙΟΥ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 25-01-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝΑ.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-ΒΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ





ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ15:00ΝΙΚΟΛΙΤΣΚΟΡΙΝΙΩΤΗΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΠ.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ15:00ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΠΑΤΡΗ ΑΙΚ.ΑΝΔΡΕΟΥ
ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ
ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ15:00ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣΜΗΝΟΥΔΗΣΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 26-01-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΒ  Δ.Α.Κ.12:00ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥΚΡΟΜΜΥΔΑΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Γ.ΦΙΡΙΝΙΔΗΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΑ.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ15:00ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣΜΑΒΙΝΗΣΖΑΝΕΤΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΣΒΟΡΩΝΟΥ15:00ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΥΧΑΛΚΙΔΗΣ  ΣΤ.ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ15:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣΒΡΟΥΖΟΣΜΠΟΥΛΟΥΜΗ
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΓ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥΝ.ΠΟΡΩΝ15:00ΛΑΦΑΤΖΗΣΚΥΡΙΑΚΟΥΠΑΤΡΗ  ΑΙΚΛΕΦΑΣΛΑΙΟΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΚ.ΑΓΙΑΝΝΗ15:00ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥΠΛΟΣΚΑΣΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ  Γ.
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012ΚΟΡΙΝΟΥ15:00ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ   Α.ΣΑΛΤΣΙΔΗΣΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣΚΩΤΟΥΛΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 26-01-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥΚ.ΜΗΛΙΑΣ15:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣΣΤΥΛΟΣΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΑ.Ε. ΚΟΥΚΟΥΛΙΤΟΧΩΡΟΥ17:00ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΝΙΚΟΛΙΤΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Χ.ΦΙΡΙΝΙΔΗΣΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 
ΚΑΤΕΡΙΝΗ 23-01-2020
ΣΑΒΒΑΤΟΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ – ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Γ. – ΚΩΤΟΥΛΑΣ – ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ – ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ – ΣΤΥΛΟΣ – ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ.Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ


ΤΑ ΜΕΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΝΤΑΜΠΩΣΗΣ – ΠΑΤΣΑΣ – ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ –  ΓΚΟΛΕΜΑΣ – ΑΝΔΡΕΟΥ – ΛΕΦΑ – ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β.ΑΠΟΦΑΣΗ