Στην Νέα Έφεσο και στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πιερίας σήμερα  30-01-2020  ημέρα Πέμπτη και ώρα 15:00 συνήλθε σε συνεδρίαση η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Πιερίας που αποτελείται από τους  Ευθυμιάδη Δαμιανό Πρόεδρο, Λέφα Γρηγόριο Αναπληρωτή Πρόεδρο και Καραμπούλα Χρήστο  μέλος, με θέμα τον ορισμό διαιτητών και βοηθών διαιτητού για τους αγώνες πρωταθλήματος  της Ε.Π.Σ. Πιερίας που θα πραγματοποιηθούν την 01 & 02-02-2020. Μετά από διαλογική συζήτηση αποφασίσθηκε ομόφωνα ο ορισμός των διαιτητών και βοηθών διαιτητού όπως αναγράφεται παρακάτω. 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 01-02-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝΑ.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ





ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ15:00ΝΙΚΟΛΙΤΣΒΡΟΥΖΟΣΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΝ.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ15:00ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ  Δ.
ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝΙ. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ15:00ΛΑΦΑΤΖΗΣΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥΚΑΛΛΙΘΕΑΣ15:00ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣΦΩΤΙΑΔΟΥΓΕΡΜΑΝΟΣΦΙΡΙΝΙΔΗΣΛΑΙΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗΕΝΩΣΙΑΚΟ15:00ΚΡΟΜΜΥΔΑΣΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣΚΟΥΚΙΩΤΗΣΛΕΦΑΣΚΑΡΑΙΣΚΟΣ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ15:00ΦΩΤΙΑΔΗΣΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣΚΟΡΙΝΙΩΤΗ
ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 01-02-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-ΒΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ





Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝΣΕΒΑΣΤΗΣ15:00ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥΣΑΛΤΣΙΔΗΣΜΠΑΤΣΑΡΑΣΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 02-02-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ





Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ12:00ΒΡΕΚΑΣΠΛΟΣΚΑΣΚΟΡΙΝΙΩΤΗΦΙΡΙΝΙΔΗΣΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΘ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ15:00ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣΜΗΝΟΥΔΗΣΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΤΖΙΑΤΖΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥΝ.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ15:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗΛ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ15:00ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣΘΕΟΔΩΡΟΥΦΙΡΙΝΙΔΗΣΚΩΤΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΙ. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ15:00ΛΑΦΑΤΖΗΣΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣΠΛΟΣΚΑΣΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΝ.ΠΟΡΩΝ15:00ΜΕΓΑΣΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ.
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 02-02-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝΕΞΟΧΗΣ12:00ΝΤΑΜΠΩΣΗΣΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤ.ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣΜΑΚΡΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΠ.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ12:00ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣΧΑΛΚΙΔΗΣ Β.ΜΑΒΙΝΗΣΖΗΣΙΟΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ15:00ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΑΝΔΡΕΟΥ
ΖΑΝΕΤΑΣ
ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ15:00ΝΙΚΟΛΙΤΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.ΣΤΥΛΟΣ
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 
ΚΑΤΕΡΙΝΗ 30-01-2020
ΣΑΒΒΑΤΟΝΤΑΜΠΩΣΗΣ – ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α. – ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ – ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ – ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣ – ΣΤΥΛΟΣ – ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ


ΤΑ ΜΕΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  Γ. – ΚΥΡΙΑΚΟΥ – ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ –  ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ – ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ.ΑΠΟΦΑΣΗ