Στην Νέα Έφεσο και στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πιερίας σήμερα 01-10-2020 ημέρα Πέμπτη και ώρα 15:00 συνήλθε σε συνεδρίαση η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Πιερίας που αποτελείται από τους  Ευθυμιάδη Δαμιανό Πρόεδρο, Λέφα Γρηγόριο Αναπληρωτή Πρόεδρο και Καραμπούλα Χρήστο  μέλος, με θέμα τον ορισμό διαιτητών και βοηθών διαιτητού για τους αγώνες Κυπέλλου της Ε.Π.Σ. Πιερίας που θα πραγματοποιηθούν  την 03 & 04-10-2020.  Μετά από διαλογική συζήτηση αποφασίσθηκε ομόφωνα ο ορισμός των διαιτητών και βοηθών διαιτητού όπως αναγράφεται παρακάτω. 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  03-10-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ16:30ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣΜΗΝΟΥΔΗΣΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ«»ΜΕΓΑΣΠΛΟΣΚΑΣΚΥΡΙΑΚΟΥΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣΤΖΙΑΤΖΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ«»ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣΠΑΤΡΗ ΑΙΚΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΓ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ«»ΝΙΚΟΛΙΤΣΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣΡΕΤΣΙΔΗΣΖΗΣΙΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ«»ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΓΕΡΜΑΝΟΣΧΑΛΚΙΔΗΣ  ΒΦΙΡΙΝΙΔΗΣΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑ.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ«»ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ   Α.ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Β.ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣΛΕΦΑΣΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ«»ΓΙΑΜΟΥΖΗΣΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  03-10-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΕΛΑΦΟΥ16:30ΠΑΡΟΥΣΗΣΚΩΤΟΥΛΑΣΣΚΟΥΜΠΑΣΜΑΚΡΙΔΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  04-10-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣΒΡΟΝΤΟΥΣ11:30ΝΙΚΟΛΙΤΣΠΑΡΟΥΣΗΣΧΑΛΚΙΔΗΣ  ΒΛΕΦΑΣΡΟΥΜΕΛΗΣ
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ΣΕΒΑΣΤΗΣ«»ΓΙΑΜΟΥΖΗΣΓΚΟΛΕΜΑΣΜΠΑΤΣΑΡΑΣΦΙΡΙΝΙΔΗΣΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣΑ.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΛΟΦΟΥ«»ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  Α.ΓΕΡΜΑΝΟΣΚΟΥΡΙΝΙΩΤΗ ΚΟΡΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΑΛΩΝΙΩΝ«»ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΑΒΡΑΜΙΔΗΣΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ
ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.0-3 ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  04-10-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣΓ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥΒΡΥΑΣ16:30ΝΙΚΟΛΙΤΣΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΣΚΟΥΜΠΑΣΦΙΡΙΝΙΔΗΣΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥΛΙΤΟΧΩΡΟΥ«»ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣΠΛΟΣΚΑΣΓΕΡΜΑΝΟΣΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑΙ. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ«»ΜΕΓΑΣΚΥΡΙΑΚΟΥΠΑΤΡΗ   ΑΙΚΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ«»ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ   Α.ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ  Δ.ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣΖΑΝΕΤΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ.  ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ«»ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣΜΗΝΟΥΔΗΣΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ  ΒΛΕΦΑΣΖΗΣΙΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ«»ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΧΑΛΚΙΔΗΣ  ΣΤ.ΚΩΤΟΥΛΑΣΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 01-10-2020
ΣΑΒΒΑΤΟΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ- ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ  –   ΚΟΥΡΙΝΙΩΤΗ ΚΟΡ  –   ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣΟ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ  –  ΜΗΝΟΥΔΗΣ  –   ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤ, –  ΜΕΓΑΣ  –   ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΤΑ ΜΕΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΜΠΑΤΣΑΡΑΣ –   ΠΑΡΟΥΣΗΣ –   ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ  –   ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣ  –   ΑΒΡΑΜΙΔΗΣΑΠΟΦΑΣΗ