Στην Νέα Έφεσο και στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πιερίας σήμερα  14-11-2019 ημέρα Πέμπτη και ώρα 15:00 συνήλθε σε συνεδρίαση η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Πιερίας που αποτελείται από τους  Ευθυμιάδη Δαμιανό Πρόεδρο, Λέφα Γρηγόριο Αναπληρωτή Πρόεδρο και Καραμπούλα Χρήστο  μέλος, με θέμα τον ορισμό διαιτητών και βοηθών διαιτητού για τους αγώνες πρωταθλήματος  της Ε.Π.Σ. Πιερίας που θα πραγματοποιηθούν την 16 & 17-11-2019. Μετά από διαλογική συζήτηση αποφασίσθηκε ομόφωνα ο ορισμός των διαιτητών και βοηθών διαιτητού όπως αναγράφεται παρακάτω. 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 16-11-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΝ.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ15:00ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥΦΩΤΙΑΔΟΥΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥΑ.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΛ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ15:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΘΕΟΔΩΡΟΥΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣΛΑΙΟΣ
Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΘ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ15:00ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣΤΣΙΛΗΤΑΡΗ   ΔΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣΛΕΦΑΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ15:00ΝΙΚΟΛΙΤΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥΒ  Δ.Α.Κ.15:00ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΒΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ
ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΘ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ15:00ΒΡΕΣΚΑΣΠΛΟΣΚΑΣΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ
ΖΗΣΙΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 16-11-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΛΩΝΙΩΝ15:00ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣΣΠΑΝΟΣΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΑ.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ15:00ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΤΜΠΟΥΛΟΥΜΗΠΑΤΣΑΣ
ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-ΒΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΚΑΡΙΤΣΑΣ15:00ΝΤΑΜΠΩΣΗΣΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΣΤΥΛΟΣΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 17-11-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ12:00    ΒΡΕΣΚΑΣΒΡΟΥΖΟΣΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣΚΩΤΟΥΛΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 17-11-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣΒΡΟΝΤΟΥΣ15:00ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥΣΠΑΝΟΣΑΝΔΡΕΟΥ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝΑ.ΑΓΙΑΝΝΗ15:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ
Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ15:00ΜΕΓΑΣΒΡΟΥΖΟΣΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣΜΑΒΙΝΗΣΚΑΡΑΙΣΚΟΣ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ15:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣΦΩΤΙΑΔΟΥΛΕΦΑΣΤΖΙΑΤΖΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ15:00ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣΣΑΛΤΣΙΔΗΣΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑΚΑΛΛΙΘΕΑΣ15:00ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  ΓΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ  ΒΓΕΡΜΑΝΟΣΦΙΡΙΝΙΔΗΣΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 17-11-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥΣΕΒΑΣΤΗΣ15:00ΣΕΣΕΝΤΟΣΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΚΩΤΟΥΛΑΣΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ
ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΠ.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ15:00ΝΙΚΟΛΙΤΣΚΥΡΙΑΚΟΥΚΟΡΙΝΙΩΤΗ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝΠ.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣΦΩΤΕΙΝΩΝ15:00ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΠΛΟΣΚΑΣΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ ΓΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 
ΚΑΤΕΡΙΝΗ 14-11-2019
ΣΑΒΒΑΤΟΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ – ΛΑΦΑΤΖΗΣ –  ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ.- ΛΕΦΑ – ΑΝΔΡΕΟΥ – ΚΩΤΟΥΛΑΣ.Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ


ΤΑ ΜΕΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΛΑΦΑΤΖΗΣ – ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ – ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ –  ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ – ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ – ΚΟΤΚΙΩΤΗΣ – ΛΕΦΑ.ΑΠΟΦΑΣΗ