Στην Νέα Έφεσο και στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πιερίας σήμερα  12-12-2019 ημέρα Πέμπτη και ώρα 15:00 συνήλθε σε συνεδρίαση η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Πιερίας που αποτελείται από τους  Ευθυμιάδη Δαμιανό Πρόεδρο, Λέφα Γρηγόριο Αναπληρωτή Πρόεδρο και Καραμπούλα Χρήστο  μέλος, με θέμα τον ορισμό διαιτητών και βοηθών διαιτητού για τους αγώνες πρωταθλήματος  της Ε.Π.Σ. Πιερίας που θα πραγματοποιηθούν την 14 & 15-12-2019. Μετά από διαλογική συζήτηση αποφασίσθηκε ομόφωνα ο ορισμός των διαιτητών και βοηθών διαιτητού όπως αναγράφεται παρακάτω. 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 14-12-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΚ.ΑΓΙΑΝΝΗ  15:00ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥΠΛΟΣΚΑΣΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΠ.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012Β  Δ.Α.Κ.   15:00ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣΘΕΟΔΩΡΟΥΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΖΗΣΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΝ.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ  15:00ΝΙΚΟΛΙΤΣΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 
ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ  15:00ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ  Β.ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΛ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ15:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ  ΔΜΠΟΥΛΟΥΜΗΛΕΦΑΣΛΑΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥΙ. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ  15:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΝ.ΠΟΡΩΝ  15:00ΒΡΕΣΚΑΣΒΡΟΥΖΟΣΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 14-12-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-ΒΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΚΑΡΙΤΣΑΣ 15:00ΝΤΑΜΠΩΣΗΣΓΙΑΜΟΥΖΗΣΜΠΑΤΣΑΡΑΣΦΙΡΙΝΙΔΗΣΚΑΡΑΙΣΚΟΣ
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣΕΒΑΣΤΗΣ  15:00ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  Γ.ΓΚΟΛΕΜΑΣΑΝΔΡΕΟΥ
ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 15-12-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΙΝΔΟΣ Α.ΑΓΙΑΝΝΗΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΚΙΤΡΟΥΣ  11:30ΒΡΕΣΚΑΣΣΑΛΤΣΙΔΗΣΣΕΣΕΝΤΟΣ
ΚΩΤΟΥΛΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ  15:00ΒΡΕΣΚΑΣΣΑΛΤΣΙΔΗΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣΜΑΚΡΙΔΗΣ
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006ΒΡΟΝΤΟΥΣ  15:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΚΟΡΙΝΙΩΤΗΓΚΟΛΕΜΑΣΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣΤΖΙΑΤΖΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣΝ.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ15:00ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣΠΛΟΣΚΑΣΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ   Γ.ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ15:00ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣΠΑΤΣΑΣΦΙΡΙΝΙΔΗΣΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥΓ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  15:00ΝΙΚΟΛΙΤΣΦΩΤΙΑΔΟΥΠΑΤΡΗ ΑΙΚ.
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 15-12-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝΕΞΟΧΗΣ  11:30ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΧΑΛΚΙΔΗΣ  Β.ΛΕΦΑΦΙΡΙΝΙΔΗΣΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ  11:30ΚΡΟΜΜΥΔΑΣΦΩΤΙΑΔΟΥΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Χ.ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ 11:30ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  Α.ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ   Δ.ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠ.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣΚΩΤΟΥΛΑΣΣΤΥΛΟΣ
ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 
ΚΑΤΕΡΙΝΗ 12-12-2019
ΣΑΒΒΑΤΟΚΡΟΜΜΥΔΑΣ – ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ – ΣΕΣΕΝΤΟΣ – ΠΑΤΡΗ –  ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ – ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ.- ΣΤΥΛΟΣ – ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β.Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ


ΤΑ ΜΕΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΛΑΦΑΤΖΗΣ – ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ – ΑΝΔΡΕΟΥ – ΚΥΡΙΑΚΟΥ – ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ .ΑΠΟΦΑΣΗ