Στην Νέα Έφεσο και στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πιερίας σήμερα  16-01-2020  ημέρα Πέμπτη και ώρα 15:00 συνήλθε σε συνεδρίαση η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Πιερίας που αποτελείται από τους  Ευθυμιάδη Δαμιανό Πρόεδρο, Λέφα Γρηγόριο Αναπληρωτή Πρόεδρο και Καραμπούλα Χρήστο  μέλος, με θέμα τον ορισμό διαιτητών και βοηθών διαιτητού για τους αγώνες πρωταθλήματος  της Ε.Π.Σ. Πιερίας που θα πραγματοποιηθούν την 18 & 19-01-2020. Μετά από διαλογική συζήτηση αποφασίσθηκε ομόφωνα ο ορισμός των διαιτητών και βοηθών διαιτητού όπως αναγράφεται παρακάτω. 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 18-01-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ15:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Γ ΛΕΦΑΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 18-01-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ





ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥΙ. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ15:00ΝΙΚΟΛΙΤΣΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣΠΑΤΡΗ ΑΙΚ
ΖΑΝΕΤΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑ.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ15:00ΒΡΕΣΚΑΣΣΑΛΤΣΙΔΗΣΦΩΤΙΑΔΟΥ
ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗΝ.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ15:00ΛΑΦΑΤΖΗΣΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΓ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ15:00ΦΩΤΙΑΔΗΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝΚΙΤΡΟΥΣ15:00ΜΕΓΑΣΜΗΝΟΥΔΗΣΠΛΟΣΚΑΣΛΕΦΑΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 18-01-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-ΒΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ





ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ.  ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ15:00ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΔΠΑΤΣΑΣΦΙΡΙΝΙΔΗΣΚΑΡΑΙΣΚΟΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝΑΛΩΝΙΩΝ15:00ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΧΑΛΚΙΔΗΣ  ΒΜΠΑΤΣΑΡΑΣ
ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 19-01-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ12:00ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΥΜΠΟΥΛΟΥΜΗ
ΝΤΟΥΡΚΟΓΛΟΥ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ15:00ΜΕΓΑΣΠΛΟΣΚΑΣΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Δ
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΘ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ15:00ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣΚΟΡΙΝΙΩΤΗΑΝΔΡΕΟΥ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗΘ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ15:00ΒΡΕΣΚΑΣΚΥΡΙΑΚΟΥΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ15:00ΛΑΦΑΤΖΗΣΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣΠΑΤΡΗ ΑΙΚ
ΛΑΙΟΣ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΛ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ15:00ΝΙΚΟΛΙΤΣΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΖΗΣΙΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 19-01-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ15:00ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣΜΠΟΥΛΟΥΜΗΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 19-01-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥΑ.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΕΞΟΧΗΣ12:00ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΓΕΡΜΑΝΟΣΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΜΑΚΡΙΔΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ15:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ  ΓΜΑΒΙΝΗΣΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣΕΒΑΣΤΗΣ15:00ΝΤΑΜΠΩΣΗΣΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΣΤΥΛΟΣΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 
ΚΑΤΕΡΙΝΗ 16-01-2020
ΣΑΒΒΑΤΟΝΤΑΜΠΩΣΗΣ – ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ –  ΚΥΡΙΑΚΟΥ – ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ – ΑΝΔΡΕΟΥ – ΣΤΥΛΟΣ – ΚΩΤΟΥΛΑΣΟ ΠΡΟΕΔΡΟΣ


ΤΑ ΜΕΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. – ΠΑΤΣΑΣ – ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΑΠΟΦΑΣΗ