Στην Νέα Έφεσο και στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πιερίας σήμερα  13-02-2020  ημέρα Πέμπτη και ώρα 15:00 συνήλθε σε συνεδρίαση η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Πιερίας που αποτελείται από τους  Ευθυμιάδη Δαμιανό Πρόεδρο, Λέφα Γρηγόριο Αναπληρωτή Πρόεδρο και Καραμπούλα Χρήστο  μέλος, με θέμα τον ορισμό διαιτητών και βοηθών διαιτητού για τους αγώνες πρωταθλήματος  της Ε.Π.Σ. Πιερίας που θα πραγματοποιηθούν την 15 & 16-02-2020. Μετά από διαλογική συζήτηση αποφασίσθηκε ομόφωνα ο ορισμός των διαιτητών και βοηθών διαιτητού όπως αναγράφεται παρακάτω. 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 15-02-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ




 
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΙ. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ15:00ΒΡΕΣΚΑΣΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣΚΟΥΚΙΩΤΗΣΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ15:00ΝΤΑΜΠΩΣΗΣΠΛΟΣΚΑΣΣΤΥΛΟΣΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ15:00ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Δ.ΓΕΡΜΑΝΟΣΛΕΦΑΣΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ
Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥΓ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥΓ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ15:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΦΩΤΙΑΔΟΥΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Γ.
ΖΗΣΙΟΣ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣΑ.ΑΓΙΑΝΝΗ15:00ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ.ΦΙΡΙΝΙΔΗΣΖΑΝΕΤΑΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ15:00ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣΠΑΤΡΗ ΑΙΚ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 15-02-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΑ.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-ΒΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ





ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥΑ.Ε. ΚΟΥΚΟΥΕΞΟΧΗΣ15:00ΝΙΚΟΛΙΤΣΧΑΛΚΙΔΗΣ  Β.ΑΝΔΡΕΟΥ
ΜΑΚΡΙΔΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΛΙΤΟΧΩΡΟΥ15:00ΚΡΟΜΜΥΔΑΣΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣΚΥΡΙΑΚΟΥΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝΚ.ΜΗΛΙΑΣ15:00ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 16-02-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ





ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ12:00ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥΣΑΛΤΣΙΔΗΣΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Β.ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΚΩΤΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΙ. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ15:00ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣΜΠΟΥΛΟΥΜΗ
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΛ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ15:00ΜΕΓΑΣΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Δ.ΚΥΡΙΑΚΟΥΜΑΒΙΝΗΣΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥΝ.ΠΟΡΩΝ15:00ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΘΕΟΔΩΡΟΥΦΩΤΙΑΔΟΥΦΙΡΙΝΙΔΗΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ15:00ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥΠΛΟΣΚΑΣΚΟΡΙΝΙΩΤΗ
ΛΑΙΟΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΚ.ΑΓΙΑΝΝΗ15:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣΖΗΣΙΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 16-02-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ12:00ΝΙΚΟΛΙΤΣΠΑΤΡΗ ΑΙΚΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ
ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ15:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΓΕΡΜΑΝΟΣΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤ.
ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 
ΚΑΤΕΡΙΝΗ 13-02-2020
ΣΑΒΒΑΤΟΓΙΑΜΟΥΖΗΣ-ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ – ΠΑΤΣΑΣ.Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ


ΤΑ ΜΕΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Γ. – ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ – ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ – ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ. – ΑΝΔΡΕΟΥ – ΣΤΥΛΟΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.ΑΠΟΦΑΣΗ