ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’              ΣΑΒΒΑΤΟ 02-11-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ02-11-201910:00ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ02-11-201910:50ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ02-11-201911:40ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ02-11-201912:30ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ02-11-201913:20ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΡΕΠΩ: ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’           ΣΑΒΒΑΤΟ 02-11-2019          

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ02-11-201909:30ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΑ.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ02-11-201910:30ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ02-11-201911:30ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 4ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ02-11-201912:30ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ02-11-201913:30ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -1 & -2, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 & -2, ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2, 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’           ΣΑΒΒΑΤΟ 02-11-2019         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΕΝΩΣΙΑΚΟ02-11-201911:30ΣΠΑΝΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΕΝΩΣΙΑΚΟ02-11-201911:30ΑΝΔΡΕΟΥ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ02-11-201912:40ΣΠΑΝΟΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ02-11-201912:40ΑΝΔΡΕΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ02-11-201913:50ΣΠΑΝΟΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ02-11-201913:50ΑΝΔΡΕΟΥ
ΡΕΠΩ: ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2, ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’       ΣΑΒΒΑΤΟ 02-11-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΕΝΩΣΙΑΚΟ02-11-201909:00ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FCΕΝΩΣΙΑΚΟ02-11-201910:15ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΑΝΑΒΟΛΗ

  • ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
    ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
    ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.

  • ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΩΝΙΣΤΕΙ.

– ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.

– ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 02 & 03 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ Σ/Κ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’               ΚΥΡΙΑΚΗ 03-11-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ – 2ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ27-10-201910:00ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ27-10-201910:50ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ27-10-201911:40ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’            ΚΥΡΙΑΚΗ 03-11-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ27-10-201910:00ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ27-10-201911:00ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ27-10-201912:00ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ27-10-201913:00ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ27-10-201914:00ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 11 vs 11 / 2 X 35’        ΚΥΡΙΑΚΗ 03-11-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ27-10-201911:30ΠΑΠΑΔΟΟΥΛΟΣ   Χ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΕΝΩΣΙΑΚΟ27-10-201912:45ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Χ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ27-10-201914:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Χ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’        ΚΥΡΙΑΚΗ 03-11-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΕΝΩΣΙΑΚΟ03-11-201909:00ΑΝΔΡΕΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ03-11-201910:15ΑΝΔΡΕΟΥ
  • ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
    ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
    ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.

  • ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.

– ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.

– ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.