ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’              ΣΑΒΒΑΤΟ 12-10-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ12-10-201910:30ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ12-10-201911:20ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΕΝΩΣΙΑΚΟ12-10-201912:10ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’           ΣΑΒΒΑΤΟ 12-10-2019         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ12-10-201910:30ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ12-10-201911:30ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ12-10-201912:30ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 4ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΩ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 25’           ΣΑΒΒΑΤΟ 12-10-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣΑ.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ12-10-201912:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ12-10-201913:30ΣΤΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ12-10-201913:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΝΩΣΙΑΚΟ12-10-201914:30ΣΤΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2, ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 25’           ΣΑΒΒΑΤΟ 12-10-2019         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΕΝΩΣΙΑΚΟ12-10-201911:30ΣΤΥΛΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑ.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ12-10-201911:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ12-10-201912:30ΣΤΥΛΟΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ12-10-201914:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΩ: ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 35’       ΣΑΒΒΑΤΟ 12-10-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ12-10-201909:00ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FCΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ12-10-201910:15ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΡΕΠΩ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (11 vs 11), ΞΕΚΙΝΟΥΝ
ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 19 & 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’               ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΕΝΩΣΙΑΚΟ13-10-201910:30ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ13-10-201911:20ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ – 1ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ13-10-201912:10ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ – 2ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ13-10-201913:00ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’            ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ13-10-201910:00ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΓΙΩΤΣΑ 13-10-201910:00ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι.
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ13-10-201911:00ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1ΓΙΩΤΣΑ13-10-201911:00ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι.
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ13-10-201912:00ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΓΙΩΤΣΑ13-10-201912:00ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι.
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ13-10-201913:00ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1ΓΙΩΤΣΑ13-10-201913:00    ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι.
ΡΕΠΩ:  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 25’            ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ13-10-201911:30ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ13-10-201912:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ13-10-201912:30ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ.
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ13-10-201913:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ13-10-201914:30ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ.
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3ΕΝΩΣΙΑΚΟ13-10-201914:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 25’            ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006ΕΝΩΣΙΑΚΟ13-10-201911:30ΠΑΤΡΗΣ ΔΙΟ.
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ13-10-201913:30ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 35’        ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΕΝΩΣΙΑΚΟ13-10-201909:00ΠΑΤΡΗΣ  ΔΙΟ.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΕΝΩΣΙΑΚΟ13-10-201910:15ΠΑΤΡΗΣ ΔΙΟ.