ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 16 & 17 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019 .

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΕΝΩΣΙΑΚΟ16-03-201910:00ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ16-03-201910:50ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ16-03-201911:40ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ16-03-201912:30ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ16-03-201913:20ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ16-03-201910:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ16-03-201911:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ16-03-201912:00ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ
ΠΙΕΡΙΚΟΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 2ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ16-03-201913:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 1ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ16-03-201914:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΡΕΠΩ: ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ, ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ16-03-201910:45ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ16-03-201910:45ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ16-03-201912:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3ΕΝΩΣΙΑΚΟ16-03-201912:00ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΕΝΩΣΙΑΚΟ16-03-201913:15ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ16-03-201913:15ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ
ΡΕΠΩ: ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ,

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑ.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ16-03-201909:30ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ16-03-201909:30ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ16-03-201910:30ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Γ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ16-03-201910:30ΠΕΤΣΙ
ΡΕΠΩ: ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ

    ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019 —
 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 16 & 17 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                  ΚΥΡΙΑΚΗ 17-03-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ17-03-201911:00ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ17-03-201912:00ΣΤΥΛΟΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2ΣΒΟΡΩΝΟΥ17-03-201911:00ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥΣΒΟΡΩΝΟΥ17-03-201912:00ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΚΥΡΙΑΚΗ 17-03-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-201910:00ΡΕΤΣΙΔΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-201910:00ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-201911:00ΡΕΤΣΙΔΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-201911:00ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-201912:00ΡΕΤΣΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-201912:00ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-201913:00ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-201913:00ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-201914:00ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 17-03-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ17-03-201909:30ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ17-03-201910:45ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ17-03-201912:00ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΕΝΩΣΙΑΚΟ17-03-201912:00ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3ΕΝΩΣΙΑΚΟ17-03-201913:15ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 17-03-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ17-03-201909:30ΣΤΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ17-03-201910:45ΣΤΥΛΟΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ17-03-201913:15ΣΤΥΛΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΚΥΡΙΑΚΗ 17-03-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. ΣΒΟΡΩΝΟΥ17-03-201910:30ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ Γ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ17-03-201910:30ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΚΥΡΙΑΚΗ 17-03-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ17-03-201910:30ΠΕΤΣΙ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ17-03-201912:00ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

Share this post

Unink tatoo

Περιγιάλι στην Ολυμπιακή Ακτή