ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 23 & 24 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019 .

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 23-03-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΕΝΩΣΙΑΚΟ23-03-201910:00ΣΤΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ23-03-201910:50ΣΤΥΛΟΣ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ23-03-201911:40ΣΤΥΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ23-03-201912:30ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ23-03-201913:20ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΣΑΒΒΑΤΟ 23-03-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ23-03-201910:00ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΑ.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ23-03-201911:00ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ23-03-201912:00ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ23-03-201913:00ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ23-03-201914:00ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΡΕΠΩ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 23-03-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ23-03-201909:30ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ23-03-201910:45ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ23-03-201912:00ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΕΝΩΣΙΑΚΟ23-03-201912:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΕΝΩΣΙΑΚΟ23-03-201913:15ΣΤΥΛΟΣ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 23-03-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ23-03-201909:30ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ23-03-201910:45ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ23-03-201913:15ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΣΑΒΒΑΤΟ 23-03-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΣΑΒΒΑΤΟ 23-03-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΓ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ23-03-201910:00ΑΝΔΡΕΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΒ’ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ23-03-201910:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

α

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019 —
 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 23 & 24 Μαρτιου 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                  ΚΥΡΙΑΚΗ 24-03-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ24-03-201910:30ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ24-03-201911:30ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ24-03-201912:30ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΚΥΡΙΑΚΗ 24-03-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ24-03-201910:00ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΓΙΩΤΣΑ 24-03-201910:00ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι.
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ24-03-201911:00ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΓΙΩΤΣΑ24-03-201911:00ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ24-03-201912:00ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2ΓΙΩΤΣΑ24-03-201912:00ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι.
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 1ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ24-03-201913:00ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1ΓΙΩΤΣΑ24-03-201913:00ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι.
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 2ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 24-03-201914:00ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -2ΠΙΕΡΙΚΟΣΓΙΩΤΣΑ24-03-201914:00ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 24-03-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΕΝΩΣΙΑΚΟ24-03-201909:30ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ24-03-201910:45ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ24-03-201910:45ΡΕΤΣΙΔΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ24-03-201912:00ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΝΩΣΙΑΚΟ24-03-201913:15ΡΕΤΣΙΔΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3ΕΝΩΣΙΑΚΟ24-03-201913:15ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 24-03-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ24-03-201909:30ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ24-03-201912:00ΡΕΤΣΙΔΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΚΥΡΙΑΚΗ 24-03-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1Γ. ΚΑΛΙΑΝΙΔΗΣ24-03-201910:30ΑΝΔΡΕΟΥ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΘ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ24-03-201910:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
***  ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ24-03-201915:00ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΚΥΡΙΑΚΗ 24-03-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ24-03-201910:30ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ

*** Ο αγώνας της κατηγορίας Κ-14 (11 vs 11) /// “ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 — ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ”,
στο ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ, διεξάγεται με γηπεδούχο την πρώτη ομάδα.

Ο Γιατρός του Αγώνα παρίσταται με ευθύνη της γηπεδούχου και το Εξοδολόγιο του Διαιτητή (10 ΕΥΡΩ),

καταβάλλεται στο διαιτητή πριν την έναρξη, επίσης από τη γηπεδούχο ομάδα.

Advertisements

Share this post

Unink tatoo

Περιγιάλι στην Ολυμπιακή Ακτή