ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 30-11-2019               

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΕΝΩΣΙΑΚΟ30/11/1910:00ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ30/11/1910:50ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ30/11/1911:40ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΡΕΠΩ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’               ΣΑΒΒΑΤΟ 30-11-2019 

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΓΙΩΤΣΑ30/11/1910:00ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ30/11/1910:00ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1ΓΙΩΤΣΑ30/11/1911:00ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ30/11/1911:00ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΓΙΩΤΣΑ30/11/1912:00ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 4ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ30/11/1912:00ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2ΓΙΩΤΣΑ30/11/1913:00ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ30/11/1913:00ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 30-11-2019   

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ30/11/1909:30ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – 2ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ30/11/1910:40ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ30/11/1911:50ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ30/11/1911:50ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ30/11/1913:00ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΩ: ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -3, ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡ/ΛΟΥ., ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ -2

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 30-11-2019     

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 ΕΝΩΣΙΑΚΟ30/11/1909:30ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΕΝΩΣΙΑΚΟ30/11/1910:40ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ30/11/1913:00ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΡΕΠΩ: ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’          ΣΑΒΒΑΤΟ 30-11-2019 

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΛ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Β30/11/1910:00ΑΝΔΡΕΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΚΑΤΕΡΙΝΗ FCΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ30/11/1912:00ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ  Γ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΩ: ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ

  • ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ-14 (11 vs 11) ΚΑΙ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ (ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ. 
  • ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
    ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
    ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
  • ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.

********* Η Παράδοση των Τροφίμων Μακράς Διαρκείας και των Ειδών Καθαριότητας και Ατομικής Υγιεινής για τη δράση “Μαζί για τον Συνάνθρωπο”, γίνεται στο Αθλητικό Κέντρο της ΕΠΣ το Σάββατο και την Κυριακή, κατά τις ώρες των αγώνων.  *********

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ & 01 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’                ΚΥΡΙΑΚΗ 01-12-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ – 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ01/12/1910:00ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ – 2ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ01/12/1910:50ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ01/12/1911:40ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ01/12/1912:30ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ01/12/1913:20ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’             ΚΥΡΙΑΚΗ 01-12-2019  

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ01/12/1910:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Χ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ01/12/1911:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Χ
ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ01/12/1912:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Χ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ01/12/1913:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Χ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’              ΚΥΡΙΑΚΗ 01-12-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ01/12/1910:30ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣΕΝΩΣΙΑΚΟ01/12/1910:30ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΕΝΩΣΙΑΚΟ01/12/1911:40ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ01/12/1912:50ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ01/12/1912:50ΓΚΟΛΕΜΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’              ΚΥΡΙΑΚΗ 01-12-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC-1ΕΝΩΣΙΑΚΟ01/12/1911:40ΓΚΟΛΕΜΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 11 vs 11 / 2 X 35’         ΚΥΡΙΑΚΗ 01-12-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΕΝΩΣΙΑΚΟ (2Χ30′)01/12/1909:00ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΗ. ΔΟΥΛΙΑΣ01/12/1910:30ΧΑΛΚΙΔΗΣ  Β
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΝ. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Β01/12/1910:30ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’         ΚΥΡΙΑΚΗ 01-12-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΘ. ΚΑΤΣΑΡΟΣ01/12/1910:30ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ  Δ

  • ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ-14 (11 vs 11) ΚΑΙ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ (ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ. 
  • ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
    ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
    ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
  • ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.