ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 7 & 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019  

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 21-12-2019               

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ21/12/1910:00ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ21/12/1910:50ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ21/12/1911:40ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΡΕΠΩ: ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ – 2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 & -2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’               ΣΑΒΒΑΤΟ 21-12-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΓΙΩΤΣΑ21/12/1910:00ΧΑΛΚΙΔΗΣ  Β.
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ21/12/1911:00ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1ΓΙΩΤΣΑ21/12/1911:00ΧΑΛΚΙΔΗΣ  Β.
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 4ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ21/12/1912:00ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΓΙΩΤΣΑ21/12/1912:00ΧΑΛΚΙΔΗΣ  Β.
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ21/12/1913:00ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΓΙΩΤΣΑ21/12/1913:00ΧΑΛΚΙΔΗΣ  Β.
ΡΕΠΩ:  ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 & -2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 21-12-2019   

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΕΝΩΣΙΑΚΟ21/12/1909:30ΣΤΥΛΟΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥΑ.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ21/12/1912:00ΣΤΥΛΟΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ21/12/1912:00ΧΑΛΚΙΔΗΣ  ΣΤ.
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ21/12/1913:15ΧΑΛΚΙΔΗΣ  ΣΤ.
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – 2ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ21/12/1913:15ΣΤΥΛΟΣ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1, -2 & -3, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ, ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ,            ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ,  ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ, ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 21-12-2019     

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ21/12/1909:30ΧΑΛΚΙΔΗΣ  ΣΤ.
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΕΝΩΣΙΑΚΟ21/12/1910:45ΧΑΛΚΙΔΗΣ  ΣΤ.
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ21/12/1910:45ΣΤΥΛΟΣ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 11 vs 11 / 2 X 35’           

ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ, ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ, ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’           

ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ, ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ, ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ

  • ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ-14 (11 vs 11) ΚΑΙ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ (ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ.

  • ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
    ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
    ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.

  • ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.

  • ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ. 
  • ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.

   —  Τελευταία Αγωνιστική για το 2019. 
  —  ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΠΑΛΙ, ΣΤΙΣ 18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020.

— Καλά Χριστούγεννα σε όλους. Υγεία και Ευτυχία για το Νέο Έτος —

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 21 & 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019  

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’                ΚΥΡΙΑΚΗ 22-12-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΔΙΑΣ ΔΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ22/12/1910:30ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ22/12/1911:30ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ22/12/1912:30ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’             ΚΥΡΙΑΚΗ 22-12-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΑ.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ22/12/1910:00ΧΑΛΚΙΔΗΣ  ΣΤ.
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ22/12/1911:00ΧΑΛΚΙΔΗΣ  ΣΤ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ22/12/1912:00ΧΑΛΚΙΔΗΣ  ΣΤ.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ22/12/1913:00ΧΑΛΚΙΔΗΣ  ΣΤ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’              ΚΥΡΙΑΚΗ 22-12-2019     

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ22/12/1910:00ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΕΝΩΣΙΑΚΟ22/12/1910:00ΑΝΔΡΕΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – 2ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ22/12/1911:15ΑΝΔΡΕΟΥ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ22/12/1912:30ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’             ΚΥΡΙΑΚΗ 22-12-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ22/12/1911:15ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ22/12/1912:30ΑΝΔΡΕΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 11 vs 11 / 2 X 35’         ΚΥΡΙΑΚΗ 22-12-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΣΒΟΡΩΝΟΥ 22/12/1912:15ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’         ΚΥΡΙΑΚΗ 22-12-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FCΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ22/12/1910:00ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ22/12/1910:30ΧΑΛΚΙΔΗΣ  Β.
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΣΒΟΡΩΝΟΥ 22/12/1910:30ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ
  • ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ-14 (11 vs 11) ΚΑΙ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ (ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ.

  • ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
    ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
    ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.

  • ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.

  • ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ. 
  • ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.

  —  Τελευταία Αγωνιστική για το 2019.
  —  ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΠΑΛΙ, ΣΤΙΣ 18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020.

— Καλά Χριστούγεννα σε όλους. Υγεία και Ευτυχία για το Νέο Έτος —