ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 18-01-2020               

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ18/01/2010:00ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ18/01/2010:50ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2ΔΙΑΣ ΔΙΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ18/01/2011:40ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ18/01/2012:30ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΡΕΠΩ: ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’               ΣΑΒΒΑΤΟ 18-01-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ18/01/2010:30ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 4ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ18/01/2011:30ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ18/01/2012:30ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΩ:  ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 & -2

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’                    

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’                ΚΥΡΙΑΚΗ 19-01-2020      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ19/01/2010:30ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ19/01/2011:20ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ – 2ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ19/01/2012:10ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’             ΚΥΡΙΑΚΗ 19-01-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥΓΙΩΤΣΑ19/01/2010:00ΧΑΛΚΙΔΗΣ  Β.
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ19/01/2010:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1ΓΙΩΤΣΑ19/01/2011:00ΧΑΛΚΙΔΗΣ  Β.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ19/01/2011:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΓΙΩΤΣΑ19/01/2012:00ΧΑΛΚΙΔΗΣ  Β.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ19/01/2012:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΓΙΩΤΣΑ19/01/2013:00ΧΑΛΚΙΔΗΣ  Β.
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ19/01/2013:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’             ΚΥΡΙΑΚΗ 19-01-2020      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ19/01/2009:45ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΑ.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ19/01/2009:45ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ19/01/2011:00ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ19/01/2011:00ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ19/01/2012:15ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ19/01/2012:15ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ

  • ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
    ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
    ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.

  • ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.

  • ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ. 
  • ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.