ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 15-02-2020               

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2ΕΝΩΣΙΑΚΟ15/02/2010:00ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΕΝΩΣΙΑΚΟ15/02/2010:50ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΔΙΑΣ ΔΙΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ15/02/2011:40ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΡΕΠΩ: ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ -1, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 & -2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’               ΣΑΒΒΑΤΟ 15-02-2020   

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΓΙΩΤΣΑ15/02/2010:00ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Γ. 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -2ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ15/02/2010:30ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -2ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣΓΙΩΤΣΑ15/02/2011:00ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Γ. 
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -1ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ15/02/2011:30ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -1ΓΙΩΤΣΑ15/02/2012:00ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Γ. 
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ15/02/2012:30ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2ΓΙΩΤΣΑ15/02/2013:00ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Γ. 
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -3, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ, ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ,           ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -4   

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 15-02-2020   

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΕΝΩΣΙΑΚΟ15/02/2009:20ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΑ.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ15/02/2010:30ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ -2ΕΝΩΣΙΑΚΟ15/02/2011:40ΑΒΡΑΑΜ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -3ΔΙΑΣ ΔΙΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ15/02/2012:50ΑΒΡΑΑΜ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ, ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -1 & -2, ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ,
          ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ, ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ -2, ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ   

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 15-02-2020     

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1ΕΝΩΣΙΑΚΟ15/02/2009:20ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ15/02/2010:30ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2ΕΝΩΣΙΑΚΟ15/02/2011:40ΓΡΑΒΑΝΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ -2ΕΝΩΣΙΑΚΟ15/02/2012:50ΓΡΑΒΑΝΗΣ
ΡΕΠΩ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ   

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’          ΣΑΒΒΑΤΟ 15-02-2020 

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FCΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ15/02/2010:30ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΘ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ15/02/2010:30ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

  • ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ 

            (ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ),
            ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ
            ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ.

  • ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ), ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
    ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.

  • ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.

  • ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ. 
  • ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.