ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’              ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ26-10-201911:40ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ26-10-201912:30ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ26-10-201913:20ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΡΕΠΩ: ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ     ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’           ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2019          

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 4Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ26-10-201910:00ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΓΙΩΤΣΑ26-10-201910:00ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ26-10-201911:00ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1ΓΙΩΤΣΑ26-10-201911:00ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ26-10-201912:00ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΓΙΩΤΣΑ26-10-201912:00ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ26-10-201913:00ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1ΓΙΩΤΣΑ26-10-201913:00ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’           ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣΕΝΩΣΙΑΚΟ26-10-201910:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Χ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΕΝΩΣΙΑΚΟ26-10-201911:10ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Χ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ26-10-201912:20ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Χ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ26-10-201912:20ΑΝΔΡΕΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – 2ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΝΑΒΟΛΗ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2ΑΝΑΒΟΛΗ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – 1ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3, ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’           ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2019         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ26-10-201910:00ΑΝΔΡΕΟΥ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ26-10-201911:10ΑΝΔΡΕΟΥ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΑΝΑΒΟΛΗ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΑΝΑΒΟΛΗ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΩ: ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’       ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ26-10-201910:00ΣΕΣΕΝΤΟΣ
  • ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
    ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
    ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.

  • ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.

  • ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ-14 (11 vs 11) ΚΑΙ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ (ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ. 

– ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.

– ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 26 & 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’               ΚΥΡΙΑΚΗ 27-10-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΕΝΩΣΙΑΚΟ27-10-201910:00ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ27-10-201910:50ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΕΝΩΣΙΑΚΟ27-10-201911:40ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ – 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ27-10-201912:30ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ – 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ27-10-201913:20ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’            ΚΥΡΙΑΚΗ 27-10-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ27-10-201910:00ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ27-10-201911:00ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ27-10-201912:00ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ27-10-201913:00ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’            ΚΥΡΙΑΚΗ 27-10-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΑ.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣΕΝΩΣΙΑΚΟ27-10-201909:30ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣΕΝΩΣΙΑΚΟ27-10-201909:30ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ27-10-201910:40ΓΚΟΛΕΜΑΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ27-10-201910:40ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 11 vs 11 / 2 X 35’        ΚΥΡΙΑΚΗ 27-10-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΛ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ27-10-201910:30ΣΕΣΕΝΤΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΗ. ΔΟΥΛΙΑΣ27-10-201912:00ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ27-10-201912:00ΚΩΤΟΥΛΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’        ΚΥΡΙΑΚΗ 27-10-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΚΑΤΕΡΙΝΗ FCΝ. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ27-10-201910:30ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ27-10-201910:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΔΙΑΣ ΔΙΟΥΘ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ27-10-201911:00ΣΤΥΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΕΝΩΣΙΑΚΟ27-10-201912:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
  • ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
    ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
    ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.

  • ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.

  • ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ-14 (11 vs 11) ΚΑΙ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ (ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ. 

– ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.

– ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.