Στην Νέα Έφεσο και στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πιερίας σήμερα 31-10-2019 ημέρα Πέμπτη και ώρα 15:00 συνήλθε σε συνεδρίαση η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Πιερίας που αποτελείται από τους  Ευθυμιάδη Δαμιανό Πρόεδρο, Λέφα Γρηγόριο Αναπληρωτή Πρόεδρο και Καραμπούλα Χρήστο  μέλος, με θέμα τον ορισμό διαιτητών και βοηθών διαιτητού για τους αγώνες πρωταθλήματος  της Ε.Π.Σ. Πιερίας που θα πραγματοποιηθούν την 02 & 03-11-2019. Μετά από διαλογική συζήτηση αποφασίσθηκε ομόφωνα ο ορισμός των διαιτητών και βοηθών διαιτητού όπως αναγράφεται παρακάτω. 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 02-11-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ15:00ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣΚΥΡΙΑΚΟΥΦΙΡΙΝΙΔΗΣΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΘ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ15:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΘΕΟΔΩΡΟΥΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΓ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ15:00ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  ΓΓΚΟΛΕΜΑΣΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣΒΟΡΩΝΟΥ15:00ΝΤΑΜΠΩΣΗΣΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣΠΛΟΣΚΑΣΛΕΦΑΣΤΖΙΑΤΖΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗΒ  Δ.Α.Κ.15:00ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΓΕΡΜΑΝΟΣΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ  Δ.ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΚΑΡΑΙΣΑΚΟΣ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΑ.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΘ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ15:00ΝΙΚΟΛΙΤΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΚΟΡΙΝΟΥ18:00ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  ΑΜΗΝΟΥΔΗΣΦΩΤΙΑΔΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 02-11-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΛΙΤΟΧΩΡΟΥ15:00ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΜΠΟΥΛΟΥΜΗΚΥΦΟΣΖΗΣΙΟΣ
ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠ.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ15:00ΚΡΟΜΜΥΔΑΣΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΚΟΥΚΙΩΤΗΣΜΑΒΙΝΗΣΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣΑ.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΚ.ΜΗΛΙΑΣ15:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΣΤΥΛΟΣ
ΛΑΙΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 03-11-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥΑ.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥΒΡΟΝΤΟΥΣ11:30ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥΜΗΝΟΥΔΗΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   Γ
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ15:00ΝΙΚΟΛΙΤΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   Γ ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ
ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ15:00ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣΛΕΦΑΜΑΒΙΝΗΣΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ15:00ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  ΑΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗΒΡΥΑΣ15:00ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣΠΛΟΣΚΑΣΜΠΟΥΛΟΥΜΗΝΤΑΜΠΩΣΗΣΤΖΙΑΤΖΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝ.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ15:00ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥΜΗΝΟΥΔΗΣΚΥΡΙΑΚΟΥΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣΚΩΤΟΥΛΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 03-11-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝΑ.Ε. ΚΟΥΚΟΥΑΛΩΝΙΩΝ11:30ΚΡΟΜΜΥΔΑΣΠΑΤΣΑΣΓΕΡΜΑΝΟΣΚΥΦΟΣΜΑΚΡΙΔΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΑ.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-ΒΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ15:00ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΑΝΔΡΕΟΥΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ  ΓΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥΦΩΤΕΙΝΩΝ15:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣΚΩΤΟΥΛΑΣΜΠΑΤΣΑΡΑΣΦΙΡΙΝΙΔΗΣΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ

ΑΝΑΠΛΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 
ΚΑΤΕΡΙΝΗ 31-10-2019
ΣΑΒΒΑΤΟΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ – ΠΑΤΣΑΣ – ΣΠΑΝΟΣ – ΛΑΦΑΤΖΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ – ΑΝΔΡΕΟΥ – ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ.Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ


ΤΑ ΜΕΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΛΑΦΑΤΖΗΣ –  ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ – ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ – ΣΤΥΛΟΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. ΑΠΟΦΑΣΗ