Στην Νέα Έφεσο και στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πιερίας σήμερα  28-11-2019 ημέρα Πέμπτη και ώρα 15:00 συνήλθε σε συνεδρίαση η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Πιερίας που αποτελείται από τους  Ευθυμιάδη Δαμιανό Πρόεδρο, Λέφα Γρηγόριο Αναπληρωτή Πρόεδρο και Καραμπούλα Χρήστο  μέλος, με θέμα τον ορισμό διαιτητών και βοηθών διαιτητού για τους αγώνες πρωταθλήματος  της Ε.Π.Σ. Πιερίας που θα πραγματοποιηθούν την 30-11 & 01-12-2019. Μετά από διαλογική συζήτηση αποφασίσθηκε ομόφωνα ο ορισμός των διαιτητών και βοηθών διαιτητού όπως αναγράφεται παρακάτω. 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 30-11-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΘ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ 15:00ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ  ΔΚΥΡΙΑΚΟΥΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣΖΑΝΕΤΑΣ
Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥΘ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ15:00ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣΚΟΥΚΙΩΤΗΣΝΤΑΜΠΩΣΗΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΝ.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ15:00ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣΘΕΟΔΩΡΟΥΛΕΦΑΣΤΖΙΑΤΖΙΟΥ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ15:00ΛΑΦΑΤΖΗΣΒΡΟΥΖΟΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ
ΛΑΙΟΣ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΛ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ15:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣΣΑΛΤΣΙΔΗΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΝ.ΠΟΡΩΝ15:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣΜΠΟΥΛΟΥΜΗΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΖΗΣΙΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΒ  Δ.Α.Κ.15:00ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ   Α.ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣΦΩΤΙΑΔΟΥΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΚΑΡΑΙΣΜΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 30-11-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝΠ.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ15:00ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  ΓΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΦΙΡΙΝΙΔΗΣΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ.  ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ15:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΓΕΡΜΑΝΟΣΠΑΤΣΑΣΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 01-12-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑ.ΑΓΙΑΝΝΗ11:30ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥΣΑΛΤΣΙΔΗΣΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΜΑΚΡΙΔΗΓΣ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ15:00ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥΣΑΛΤΣΙΔΗΣΜΠΟΥΛΟΥΜΗ
ΝΤΡΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣΚΙΤΡΟΥΣ15:00ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ15:00ΛΑΦΑΤΖΗΣΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣΚΟΡΙΝΙΩΤΗΜΑΒΙΝΗΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣΒΡΟΝΤΟΥΣ15:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ15:00ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΝΤΑΜΠΩΣΗΣΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ  Γ
ΚΩΤΟΥΛΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 01-12-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΞΟΧΗΣ11:30ΜΕΓΑΣΚΩΤΟΥΛΑΣΑΝΔΡΕΟΥΛΕΦΑΣΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-ΒΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΚΑΡΙΤΣΑΣ11:30ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥΠ.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣΣΕΒΑΣΤΗΣ15:00ΝΙΚΟΛΙΤΣΚΟΥΚΙΩΤΗΣΣΤΥΛΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΑ.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ15:00ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΦΑΣΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 
ΚΑΤΕΡΙΝΗ 28-11-2019
ΣΑΒΒΑΤΟΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ  – ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ – ΣΤΥΛΟΣ – ΑΝΔΡΕΟΥ – ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ. – ΚΩΤΟΥΛΑΣ – ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β.Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ


ΤΑ ΜΕΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΓΚΟΛΕΜΑΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Χ. – ΓΕΡΜΑΝΟΣ – ΠΑΤΣΑΣ – ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ.ΑΠΟΦΑΣΗ