ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 7 & 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 07-12-2019               

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ07-12-201910:00ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ07-12-201910:50ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ07-12-201911:40ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΕΝΩΣΙΑΚΟ07-12-201912:30ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΡΕΠΩ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’               ΣΑΒΒΑΤΟ 07-12-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ07-12-201910:00ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 4ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ07-12-201911:00ΝΙΚΟΛΙΤΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ07-12-201912:00ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ07-12-201913:00ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΡΕΠΩ: ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ,  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 07-12-2019   

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ07-12-201910:15ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ07-12-201911:30ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΕΝΩΣΙΑΚΟ07-12-201911:30ΣΤΥΛΟΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ07-12-201912:45ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΡΕΠΩ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – 2,  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2, Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ, ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ,            ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ, ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – 1, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 07-12-2019     

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ07-12-201909:00ΚΩΤΟΥΛΑΣ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ07-12-201909:00ΣΤΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΕΝΩΣΙΑΚΟ07-12-201910:15ΣΤΥΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΝΩΣΙΑΚΟ07-12-201912:45ΣΤΥΛΟΣ
ΡΕΠΩ: ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ, ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 11 vs 11 / 2 X 35’          ΣΑΒΒΑΤΟ 07-12-2019  

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’          ΣΑΒΒΑΤΟ 07-12-2019 

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΣΤΑΘΜΟΥ07-12-201910:30ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ  Γ.
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΝ. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ07-12-201912:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΡΕΠΩ: ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ

  • ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ-14 (11 vs 11) ΚΑΙ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ (ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ.

  • ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
    ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
    ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.

  • ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.

  • ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ. 
  • ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 7 & 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019   

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’                ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ08-12-201910:30ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ08-12-201911:30ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ – 2ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ08-12-201912:20ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ08-12-201913:10ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’             ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ08-12-201910:00ΓΚΙΟΚΑ  ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΓΙΩΤΣΑ08-12-201910:00ΧΑΛΚΙΔΗΣ  Β.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ08-12-201911:00ΓΚΙΟΚΑ  ΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2ΓΙΩΤΣΑ08-12-201911:00ΧΑΛΚΙΔΗΣ  Β.
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ08-12-201912:00ΓΚΙΟΚΑ  ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΓΙΩΤΣΑ08-12-201912:00ΧΑΛΚΙΔΗΣ  Β.
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ08-12-201913:00ΓΚΙΟΚΑ  ΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΓΙΩΤΣΑ08-12-201913:00ΧΑΛΚΙΔΗΣ  Β.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’              ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019     

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΕΝΩΣΙΑΚΟ08-12-201909:00ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3ΕΝΩΣΙΑΚΟ08-12-201910:15ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣΑ.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ08-12-201911:30ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣΕΝΩΣΙΑΚΟ08-12-201911:30ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ08-12-201912:45ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – 2ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ08-12-201912:45ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’             ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ08-12-201909:00ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ08-12-201910:15ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 11 vs 11 / 2 X 35’         ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ08-12-201910:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΣΒΟΡΩΝΟΥ – Β08-12-201910:30ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ  Γ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’         ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΘ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ08-12-201910:30ΑΝΔΡΕΟΥ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΣΒΟΡΩΝΟΥ – Β08-12-201912:00ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ  Γ
  • ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ-14 (11 vs 11) ΚΑΙ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ (ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ.

  • ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
    ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
    ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.

  • ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.

  • ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ. 
  • ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.