Στην Νέα Έφεσο και στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πιερίας σήμερα 24-10-2019 ημέρα Πέμπτη και ώρα 15:00 συνήλθε σε συνεδρίαση η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Πιερίας που αποτελείται από τους  Ευθυμιάδη Δαμιανό Πρόεδρο, Λέφα Γρηγόριο Αναπληρωτή Πρόεδρο και Καραμπούλα Χρήστο  μέλος, με θέμα τον ορισμό διαιτητών και βοηθών διαιτητού για τους αγώνες πρωταθλήματος  της Ε.Π.Σ. Πιερίας που θα πραγματοποιηθούν την 26 & 27-10-2019. Μετά από διαλογική συζήτηση αποφασίσθηκε ομόφωνα ο ορισμός των διαιτητών και βοηθών διαιτητού όπως αναγράφεται παρακάτω. 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΙ. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ15:30ΚΡΟΜΜΥΔΑΣΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣΚΥΦΟΣΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥΛ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ15:30ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣΤΣΙΚΛΙΤΑΡΗ  ΔΗΜΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΖΑΝΕΤΑΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ15:30ΜΕΓΑΣΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣΦΩΤΙΑΔΟΥ  Α.ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΝ.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ15:30ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  Α ΣΑΛΤΣΙΔΗΣΤΣΙΚΛΙΤΑΡΗ   ΒΑΣΦΙΡΙΝΙΔΗΣΖΗΣΙΟΣ
Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΘ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ15:30ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  ΓΜΗΝΟΥΔΗΣΓΕΡΜΑΝΟΣΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣΤΖΙΑΤΖΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ15:30ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΒΡΟΥΖΟΣΠΛΟΣΚΑΣΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΣΕΒΑΣΤΗΣ15:30ΝΤΑΜΠΩΣΗΣΛΑΦΑΤΖΗΣΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-ΒΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝΚΑΡΙΤΣΑΣ15:30ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΓΙΑΜΟΥΖΗΣΚΟΥΚΙΩΤΗΣ ΛΕΦΑΣΚΑΡΑΙΣΚΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 27-10-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗΠΛΑΤΑΜΩΝΑ15:00ΛΑΦΑΤΖΗΣΘΕΟΔΩΡΟΥΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   Γ.
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 27-10-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝΓ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ11:00ΛΑΦΑΤΖΗΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΦΙΡΙΝΙΔΗΣΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ15:00ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  ΓΤΣΙΚΛΙΤΑΡΗ  ΔΗΜΚΥΡΙΑΚΟΥΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝΕΝΩΣΙΑΚΟ 15:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΠΑΤΣΑΣΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣΜΑΒΙΝΗΣΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΙ. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ15:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣΜΠΟΥΛΟΥΜΗ
ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ15:00ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣΠΛΟΣΚΑΣΦΩΤΙΑΔΟΥΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ
Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣΓ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ15:00ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣΚΟΡΙΝΙΩΤΗΦΙΡΙΝΙΔΗΣΚΩΤΟΥΛΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 20-10-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥΠ.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ   ΕΛΑΦΟΥ11:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ  Γ.ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣΛΕΦΑΣΜΑΚΡΙΔΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΑΛΩΝΙΩΝ15:00ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥΜΗΝΟΥΔΗΣΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣ
ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ15:00ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ15:00ΜΕΓΑΣ ΣΕΣΕΝΤΟΣΣΤΥΛΟΣ
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ