Καταγγελία πολίτη
Είμαι πατέρας τεσσάρων ανήλικων παιδιών με 27 μήνες κάρτα ανεργίας και η γυναίκα μου με 13 μήνες κάρτα ανεργίας. Εκανα αίτηση στο Δήμο Πύδνας – Κολινδρού σε προκήρηξη 5μηνα και δε με πήραν. Προσλήφθηκαν άτομα που δούλευαν σε προηγούμενο 5μηνο το οποίο έληξε το Σεπτέμβριο του 2020.
{{AD1}} |
Ζητάω από τον Δήμαρχο Πύδνας – Κολινδρού να μου απαντήσει που είναι η διαφάνεια και η εντιμότητα του και με ποια κριτήρια αξιολόγησε και απέρριψε την πρόσληψη μου ?